Rinkodara

vyras_skaito
2021-02-01
„Facebook“ pakartotinė rinkodara yra puikus būdas pasiekti jūsų buvusius svetainės lankytojus ir kitus žmones, kurie parodė susidomėjimą jūsų prekės ženklu, bet dar nieko nepirko. Šiame įraše parodysime, kaip sukurti pirmąją pakartotinės rinkodaros kampaniją.
pakartotine_rinkodara
2021-01-04
Kas yra pakartotinė rinkodara ir kodėl įmonės ją naudoja? Šiame įraše kalbame apie tai, kaip keitėsi vartotojų elgsena ir kodėl atsirado pakartotinė rinkodara.
verslininku
2020-12-15
Socialiniai tinklai yra puiki vieta rasti naujų klientų, tačiau ne visos socialinės platformos yra vienodos. Sužinokite, kuri socialinė platforma geriausiai tinka jūsų verslui.
kada_geriau_nenaudoti_nuolaidu
2020-12-07
Nuolaidos yra veiksmingas būdas padidinti pardavimus, išparduoti perteklines atsargas ir pasiekti platesnę ir labiau kainai jautrią auditoriją. Tačiau netinkamas nuolaidų taikymas gali sukurti daugiau problemų nei jų išspręsti.
rodikliai_padesiantys_padidinti_jusu_rekomendaciju_programos_efektyvuma
2020-09-29
Ar jūs ką tik pradėjote ar jau kurį laiką vykdote rekomendacijų programą ir norite ją pagerinti? Šie rodikliai padės jums tai padaryti.
kas_yra_CLV
2020-09-22
Ne visi klientai yra vienodi. Sužinokite, kaip galite išskirstyti klientus pagal tai kiek jie yra linkę išleisti apsipirkinėjant pas jus. 
kas_yra_turinio_rinkodara
2020-09-15
Turinio rinkodara yra populiari tema tarp didelių ir mažų įmonių. Bet kas tai yra ir kaip tai gali padėti jūsų verslui?
apie_ka_galvoti_vykdant_turinio_rinkodara
2020-09-10
Turinio rinkodara gali padėti verslui pasiekti naują auditoriją, suburti ištikimų sekėjų ratą, padidinti savo produkto bei prekės ženklo matomumą ir vertę. Štai apie ką turite galvoti vykdydami turinio rinkodarą.
kaip_sukurti_facebook_verslo_puslapį
2020-08-27
Facebook yra puiki vieta pasiekti ir išplėsti savo auditoriją. Norėdami pradėti naudotis Facebook, turėsite sukurti verslo puslapį. Šiame įraše jums parodysime kaip tai padaryti.
sociali_rinkodara_smulkiajam_verslui
2020-08-19
Tik pradedant, sociali rinkodara gali atrodyti kaip tikras iššūkis, bet su tinkama informacija, ji neturi tokia būti! Šiame įraše rasite 8 pavyzdžius ir patarimus, kuriuos galėsite nedelsdami panaudoti savo verslo socialinėje rinkodaroje.
patarimai_vykdantiems_el_pasto_rinkodara
2020-07-27
El. pašto rinkodara gali būti efektyvus įrankis jūsų smulkaus verslo arsenale. Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausia praktika vykdant el. pašto rinkodarą.
kaip_tinkamai_planuoti_savo_el_pasto_rinkodaros_strategija
2020-07-20
Norint pasiekti el. pašto rinkodaros tikslus, būtinas tinkamas planavimas. Pradėkite nuo šių 3 paprastų patarimų!
geros_reklamos_sudedamosios_dalys
2020-06-29
Ko reikia norint sukurti gerą reklamą? Priklausomai nuo verslo srities, šis klausimas gali turėti galybę atsakymų. Visgi, visos sėkmingos reklamos turi tam tikrų bendrų bruožų.
kurdamas-savo-pirmąjį-facebook-add
2020-06-08
Facebook yra puikus būdas pasiekti jūsų potencialius ir esamus klientus. Sužinokite, kaip sukurti savo pirmąją Facebook reklamą.
socialinė-žiniasklaida
2020-06-02
Socialiniai tinklai yra svarbus rinkodaros kanalas daugeliui mažų ir vidutinių įmonių. Štai kaip naudojant socialinius tinklus, galite pasiekti savo verslo tikslus