„CapitalBox“ tinklaraštis - skaitykite apie verslumą, finansus ir dar daugiau

Verslo_paskola_ar_įmones_kredito_linija
2021-05-17
Verslo paskolos ar verslo kreditai - kas geriau? Kuo skiriasi ir kokie abiejų finansavimo rūšių privalumai jūsų verslui?
skirtingi_verslo_finansavimo_budai
2021-05-03
Verslo finansavimas gali padėti įmonėms, kurios yra pasirengusios plėstis, arba įmonėms, kurioms reikia lėšų nenumatytoms išlaidoms padengti. Šiame straipsnyje apžvelgsime skirtingus finansavimo būdus ir aptarsime jų privalumus tam tikroms įmonėms.
Kaip_auginti_statybos_versla
2021-04-19
Sužinokite, kaip auginti savo statybų verslą ir pagerinti savo pasiekiamumą su individualiais ir komerciniais klientais.
capitalbox_vyro_nesiojamas_kompiuteris
2021-03-30
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius sprendimus valdant atsargas ir sprendžiant kada priimti naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip prognozuoti pardavimus naudojant „Excel“.
forecast_2
2021-03-15
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius sprendimus valdant prekybines atsargas ir samdant naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip apskaičiuoti pardavimų sezoniškumą.
capitalbox_rally_car
2021-03-04
CapitalBox remiamos Arctic Rally Race lenktynės buvo puikios! Praleidote? Nieko tokio. Svarbiausius momentus rasite čia.
man_credit_card
2021-03-01
Norite sužinoti kaip mandagiai paprašyti kliento susimokėti sąskaitą? Šiame straipsnyje apžvelgsime kaip susikurti apmokėjimo strategiją ir kaip mandagiai išsireikalauti apmokėjimų.
forecast
2021-02-16
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius inventoriaus valdymo sprendimus ir samdant naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip prognozuoti pardavimus naudojant „Excel“.
verslo_atidarymui
2021-02-09
Verslo savininkams gali netrukus pavykti vėl atverti duris, tačiau tai reiktų daryti atsargiai. Šiame straipsnyje rasite keletą patarimų, kurie padės tinkamai ir sklandžiai tai padaryti.
vyras_skaito
2021-02-01
„Facebook“ pakartotinė rinkodara yra puikus būdas pasiekti jūsų buvusius svetainės lankytojus ir kitus žmones, kurie parodė susidomėjimą jūsų prekės ženklu, bet dar nieko nepirko. Šiame įraše parodysime, kaip sukurti pirmąją pakartotinės rinkodaros kampaniją.
Arctic_Rally_FInland
2021-01-19
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad galime ir toliau remti sportą, komandinį darbą, lankstumą ir greitį šiais metais vykstančiame „The Arctic Rally Finland“ pasaulio ralio čempionate, kuris vyks Suomijoje, Rovaniemio mieste 2021 m. vasario 26–28 d. 
pakartotine_rinkodara
2021-01-04
Kas yra pakartotinė rinkodara ir kodėl įmonės ją naudoja? Šiame įraše kalbame apie tai, kaip keitėsi vartotojų elgsena ir kodėl atsirado pakartotinė rinkodara.
verslininku
2020-12-15
Socialiniai tinklai yra puiki vieta rasti naujų klientų, tačiau ne visos socialinės platformos yra vienodos. Sužinokite, kuri socialinė platforma geriausiai tinka jūsų verslui.
kada_geriau_nenaudoti_nuolaidu
2020-12-07
Nuolaidos yra veiksmingas būdas padidinti pardavimus, išparduoti perteklines atsargas ir pasiekti platesnę ir labiau kainai jautrią auditoriją. Tačiau netinkamas nuolaidų taikymas gali sukurti daugiau problemų nei jų išspręsti.
laimingas_verslo_savininkas
2020-11-24
Verslo modernizavimas neprivalo būti brangus. Norėdami padėti jums modernizuoti savo verslą, pateikiame keletą įrankių, kurie padės jums tai padaryti. Papildomai: kai kurie iš jų yra nemokami!