Sveiki

Sveikiname prisijungus prie mūsų žinyno.

Čia rasite straipsnius ir patarimus verslų savininkams, kurie padės auginti jūsų įmonę.

Naujausi straipsniai
Kaip sukurti paprastą pinigų srautų ataskaitą
Pinigų srautų ataskaita yra vienas iš svarbiausių verslo įrankių, suteikiantis informaciją apie bendrovės išlaidas ir pajamas – sužinokite pagrindinius dalykus ir sukurkite tinkamą pamatą savo verslui!
Kas yra pinigų srautas?
Pinigų srauto suvokimas ir valdymas yra itin svarbus visiems verslininkams. Štai kodėl sukūrėme vadovą, kuriuo galėtume jums padėti suprasti ir valdyti savo verslo pinigų srautą bei apsisaugoti nuo galimų ateities pinigų srauto problemų.
Kas yra įmonės biudžetas ir kodėl įmonei jis yra toks svarbus?
Įmonės biudžetas yra tarsi jos finansinių veiksmų planas. Susipažinkite su biudžeto sudarymo pagrindais, biudžetų tipais ir pavyzdžiais!
CapitalBox
Mažos ir vidutinio dydžio įmonės Lietuvoje nuo dabar galės kreiptis dėl verslo paskolų iki 350.000 € sumai
Augimas su „CapitalBox“ – greitai ir lengvai
Skolinkitės lėšų tiesiogiai – permainas savo versle įdiekite greitai ir paprastai, pasitelkę „CapitalBox“ paskolą verslui
Arktinės ralio lenktynės baltojoje Laplandijoje
CapitalBox remiamos Arctic Rally Race lenktynės buvo puikios! Praleidote? Nieko tokio. Svarbiausius momentus rasite čia.
Finansavimas
Kas yra įmonės biudžetas ir kodėl įmonei jis yra toks svarbus?
Įmonės biudžetas yra tarsi jos finansinių veiksmų planas. Susipažinkite su biudžeto sudarymo pagrindais, biudžetų tipais ir pavyzdžiais!
Greitoji paskola verslui – kokius klausimus turėtumėte užduoti sau?
Jei ieškote greitos paskolos verslui, yra gana daug variantų iš ko rinktis. Kaip žinoti, ar paskola, kurią imate, yra jums tinkama?
Kodėl įmonei gali prireikti verslo paskolos?
Ketinate įsigyti naują automobilį, naujos įrangos, pasamdyti darbuotojų, renovuoti patalpas arba plėstis? Sužinokite, kaip verslo paskola gali padėti jūsų verslui.
Augimo strategija
Kaip auginti statybos verslą
Sužinokite, kaip auginti savo statybų verslą ir pagerinti savo pasiekiamumą su individualiais ir komerciniais klientais.
Kaip prognozuoti pardavimus ir rasti sezoniškumą naudojant „Excel“ (3 dalis)
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius sprendimus valdant atsargas ir sprendžiant kada priimti naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip prognozuoti pardavimus naudojant „Excel“.
Kaip prognozuoti pardavimus ir rasti jų sezoniškumą naudojant „Excel“ (2 dalis)
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius sprendimus valdant prekybines atsargas ir samdant naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip apskaičiuoti pardavimų sezoniškumą.
Prenumeruokite naujienlaiškį

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite aktualias naujienas ir atnaujinimus tiesiai į jūsų el. paštą.

" Pateikdami savo informaciją sutinkate, kad CapitalBox tvarkytų jūsų asmens duomenis."