„CapitalBox“ tinklaraštis - skaitykite apie verslumą, finansus ir dar daugiau

kas_yra_CLV
2020-09-22
Ne visi klientai yra vienodi. Sužinokite, kaip galite išskirstyti klientus pagal tai kiek jie yra linkę išleisti apsipirkinėjant pas jus. 
kas_yra_turinio_rinkodara
2020-09-15
Turinio rinkodara yra populiari tema tarp didelių ir mažų įmonių. Bet kas tai yra ir kaip tai gali padėti jūsų verslui?
apie_ka_galvoti_vykdant_turinio_rinkodara
2020-09-10
Turinio rinkodara gali padėti verslui pasiekti naują auditoriją, suburti ištikimų sekėjų ratą, padidinti savo produkto bei prekės ženklo matomumą ir vertę. Štai apie ką turite galvoti vykdydami turinio rinkodarą.
kaip_sukurti_facebook_verslo_puslapį
2020-08-27
Facebook yra puiki vieta pasiekti ir išplėsti savo auditoriją. Norėdami pradėti naudotis Facebook, turėsite sukurti verslo puslapį. Šiame įraše jums parodysime kaip tai padaryti.
sociali_rinkodara_smulkiajam_verslui
2020-08-19
Tik pradedant, sociali rinkodara gali atrodyti kaip tikras iššūkis, bet su tinkama informacija, ji neturi tokia būti! Šiame įraše rasite 8 pavyzdžius ir patarimus, kuriuos galėsite nedelsdami panaudoti savo verslo socialinėje rinkodaroje.
duomenu_analizes_pradmenys_naudojant_excel_antra_dalis
2020-08-10
Microsoft Excel yra puikus įrankis duomenų analizei. Šiame straipsnyje parodysime kaip atlikti jūsų pirmą analizę su Excel.
duomenų_analizės_pradmenys_naudojant_Excel
2020-08-07
Kiekvieno verslo savininko svajonė yra priimti geresnius sprendimus ir gauti daugiau įžvalgų iš turimų duomenų. Štai nuo ko turėtumėte pradėti 
patarimai_vykdantiems_el_pasto_rinkodara
2020-07-27
El. pašto rinkodara gali būti efektyvus įrankis jūsų smulkaus verslo arsenale. Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausia praktika vykdant el. pašto rinkodarą.
kaip_tinkamai_planuoti_savo_el_pasto_rinkodaros_strategija
2020-07-20
Norint pasiekti el. pašto rinkodaros tikslus, būtinas tinkamas planavimas. Pradėkite nuo šių 3 paprastų patarimų!
sekmes_rodikliai
2020-07-14
Rinkodara naudoja daugybę metrikų sekti ir įvertinti kampanijų efektyvumą. Tinkamų metrikų pasirinkimas yra būtinas norint tinkamai sekti ir įvertinti rinkodaros naudą verslui.
CapitalBox_grąžina_World_Rallycross_atgal_į_Suomiją
2020-07-07
Bendradarbiaudami su FIA, norime vėl sugrąžinti puikią pramogas visiems automobilių sporto mėgėjams Suomijoje. CapitalBox Pasaulio Ralis vyks „Kouvola“ trasoje rugpjūčio mėnesio pabaigoje.
geros_reklamos_sudedamosios_dalys
2020-06-29
Ko reikia norint sukurti gerą reklamą? Priklausomai nuo verslo srities, šis klausimas gali turėti galybę atsakymų. Visgi, visos sėkmingos reklamos turi tam tikrų bendrų bruožų.
ką_vertėtų_žinoti_po_karantino_vėl_duris_atveriantiems_verslams
2020-06-25
Smulkiojo verslo savininkai noriai atveria savo įmonės duris, tačiau tai daro atsargiai. Šiame straipsnyje rasite keletą patarimų, padėsiančių tinkamai ir sklandžiai grįžti atgal į darbą.
kurdamas-savo-pirmąjį-facebook-add
2020-06-08
Facebook yra puikus būdas pasiekti jūsų potencialius ir esamus klientus. Sužinokite, kaip sukurti savo pirmąją Facebook reklamą.
socialinė-žiniasklaida
2020-06-02
Socialiniai tinklai yra svarbus rinkodaros kanalas daugeliui mažų ir vidutinių įmonių. Štai kaip naudojant socialinius tinklus, galite pasiekti savo verslo tikslus