„CapitalBox“ tinklaraštis - skaitykite apie verslumą, finansus ir dar daugiau

man_credit_card
2021-03-01
Norite sužinoti kaip mandagiai paprašyti kliento susimokėti sąskaitą? Šiame straipsnyje apžvelgsime kaip susikurti apmokėjimo strategiją ir kaip mandagiai išsireikalauti apmokėjimų.
forecast
2021-02-16
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius inventoriaus valdymo sprendimus ir samdant naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip prognozuoti pardavimus naudojant „Excel“.
verslo_atidarymui
2021-02-09
Verslo savininkams gali netrukus pavykti vėl atverti duris, tačiau tai reiktų daryti atsargiai. Šiame straipsnyje rasite keletą patarimų, kurie padės tinkamai ir sklandžiai tai padaryti.
vyras_skaito
2021-02-01
„Facebook“ pakartotinė rinkodara yra puikus būdas pasiekti jūsų buvusius svetainės lankytojus ir kitus žmones, kurie parodė susidomėjimą jūsų prekės ženklu, bet dar nieko nepirko. Šiame įraše parodysime, kaip sukurti pirmąją pakartotinės rinkodaros kampaniją.
Arctic_Rally_FInland
2021-01-19
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad galime ir toliau remti sportą, komandinį darbą, lankstumą ir greitį šiais metais vykstančiame „The Arctic Rally Finland“ pasaulio ralio čempionate, kuris vyks Suomijoje, Rovaniemio mieste 2021 m. vasario 26–28 d. 
pakartotine_rinkodara
2021-01-04
Kas yra pakartotinė rinkodara ir kodėl įmonės ją naudoja? Šiame įraše kalbame apie tai, kaip keitėsi vartotojų elgsena ir kodėl atsirado pakartotinė rinkodara.
verslininku
2020-12-15
Socialiniai tinklai yra puiki vieta rasti naujų klientų, tačiau ne visos socialinės platformos yra vienodos. Sužinokite, kuri socialinė platforma geriausiai tinka jūsų verslui.
kada_geriau_nenaudoti_nuolaidu
2020-12-07
Nuolaidos yra veiksmingas būdas padidinti pardavimus, išparduoti perteklines atsargas ir pasiekti platesnę ir labiau kainai jautrią auditoriją. Tačiau netinkamas nuolaidų taikymas gali sukurti daugiau problemų nei jų išspręsti.
laimingas_verslo_savininkas
2020-11-24
Verslo modernizavimas neprivalo būti brangus. Norėdami padėti jums modernizuoti savo verslą, pateikiame keletą įrankių, kurie padės jums tai padaryti. Papildomai: kai kurie iš jų yra nemokami!
pirkimo_įpročius
2020-11-17
Šiais metais pasikeitė pirkėjų elgsena. Sužinokite, kokie yra pagrindiniai pokyčiai ir kaip galite padėti savo verslui prisitaikyti prie jų.
lankstumas
2020-11-09
Lanksčios verslo paskolos, padėsiančios sutelkti dėmesį ties tuo kas svarbiausia: jūsų verslo auginimo!
paskola_savo_statybu_verslui
2020-11-04
Statybų verslas kupinas daugybės iššūkių. Pažiūrėkime, kaip verslo paskola gali padėti jūsų statybos verslui.
verslo_paskolos_internetu
2020-10-29
Verslo paskola internetu yra patogiausias verslo finansavimo būdas. Sužinokite, kodėl verta kreiptis dėl verslo paskolos internetu jau šiandien
CapitalBox_isigijo_Olandijos_MVJ_finansuotoja_Spotcap
2020-10-22

CapitalBox, pirmaujanti Europinė internetinio finansavimo platforma, šiandien paskelbė įsigijusi „Fintech“ bendrovės „Spotcap Global“ Olandijos padalinį „Spotcap NL“.

grynuju_pinigu_srauto_problemos_koronaviruso_metu_gidas_smulkiam_verslui
2020-10-21
Paprastas gidas kaip išspręsti savo smulkaus verslo grynųjų pinigų srauto problemas