„CapitalBox“ tinklaraštis - skaitykite apie verslumą, finansus ir dar daugiau

capitalbox_kodel_įmonei_gali_prireikti_verslo_paskolos
Ketinate įsigyti naują automobilį, naujos įrangos, pasamdyti darbuotojų, renovuoti patalpas arba plėstis? Sužinokite, kaip verslo paskola gali padėti jūsų verslui.
capitalbox-paskola-verslo-pradziai
Naujos įmonės arba startuolio finansavimas kartais gali būti keblus ir sudėtingas. Todėl siūlome perskaityti mūsų patarimus apie naujų įmonių finansavimo galimybes!
CapitalBox_greita_paskola_verslui
Pasitaiko situacijų, kai bendrovėms skubiai prireikia finansavimo. Sužinokite, koks yra greičiausias būdas pasiskolinti lėšų jūsų verslui.
capitalbox_jmoniu_likvidumo_ir_finansavimo_svarba
Įmonės likvidumas yra esminė verslo ekonomikos sąvoka ir viena iš būtinų verslo vykdymo sąlygų - skaitykite daugiau apie likvidumą ir kaip jį pagerinti!
CapitalBox_palukanu_norma
Planuojate imti paskolą įmonei? Štai ką reikia žinoti apie palūkanų normų nustatymą ir kaip gauti gerą verslo paskolos pasiūlymą.
Verslo_paskola_ar_įmones_kredito_linija
Verslo paskolos ar verslo kreditai - kas geriau? Kuo skiriasi ir kokie abiejų finansavimo rūšių privalumai jūsų verslui?
skirtingi_verslo_finansavimo_budai
Verslo finansavimas gali padėti įmonėms, kurios yra pasirengusios plėstis, arba įmonėms, kurioms reikia lėšų nenumatytoms išlaidoms padengti. Šiame straipsnyje apžvelgsime skirtingus finansavimo būdus ir aptarsime jų privalumus tam tikroms įmonėms.
Kaip_auginti_statybos_versla
Sužinokite, kaip auginti savo statybų verslą ir pagerinti savo pasiekiamumą su individualiais ir komerciniais klientais.
capitalbox_vyro_nesiojamas_kompiuteris
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius sprendimus valdant atsargas ir sprendžiant kada priimti naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip prognozuoti pardavimus naudojant „Excel“.
forecast_2
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius sprendimus valdant prekybines atsargas ir samdant naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip apskaičiuoti pardavimų sezoniškumą.
capitalbox_rally_car
CapitalBox remiamos Arctic Rally Race lenktynės buvo puikios! Praleidote? Nieko tokio. Svarbiausius momentus rasite čia.
man_credit_card
Norite sužinoti kaip mandagiai paprašyti kliento susimokėti sąskaitą? Šiame straipsnyje apžvelgsime kaip susikurti apmokėjimo strategiją ir kaip mandagiai išsireikalauti apmokėjimų.
forecast
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius inventoriaus valdymo sprendimus ir samdant naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip prognozuoti pardavimus naudojant „Excel“.
verslo_atidarymui
Verslo savininkams gali netrukus pavykti vėl atverti duris, tačiau tai reiktų daryti atsargiai. Šiame straipsnyje rasite keletą patarimų, kurie padės tinkamai ir sklandžiai tai padaryti.
vyras_skaito
„Facebook“ pakartotinė rinkodara yra puikus būdas pasiekti jūsų buvusius svetainės lankytojus ir kitus žmones, kurie parodė susidomėjimą jūsų prekės ženklu, bet dar nieko nepirko. Šiame įraše parodysime, kaip sukurti pirmąją pakartotinės rinkodaros kampaniją.