„CapitalBox“ tinklaraštis - skaitykite apie verslumą, finansus ir dar daugiau

cb_buhalterine_apskaita
Finansinės ataskaitos nesudėtingai: sužinokite pagrindinius reikalavimus ir išskirtines lengvatas mažoms įmonėms.
cb_vejo_turbina
3 ypač naudingi patarimai, kurie padės sumažinti smulkios ir vidutinės įmonės energijos suvartojimą – sužinokite jau dabar, kaip galėtumėte tai paversti realybe!
cb pinigų srautų ataskaitą
Pinigų srautų ataskaita yra vienas iš svarbiausių verslo įrankių, suteikiantis informaciją apie bendrovės išlaidas ir pajamas – sužinokite pagrindinius dalykus ir sukurkite tinkamą pamatą savo verslui!
Cash-flow
Pinigų srauto suvokimas ir valdymas yra itin svarbus visiems verslininkams. Štai kodėl sukūrėme vadovą, kuriuo galėtume jums padėti suprasti ir valdyti savo verslo pinigų srautą bei apsisaugoti nuo galimų ateities pinigų srauto problemų.
CapitalBox imones biudzetas
Įmonės biudžetas yra tarsi jos finansinių veiksmų planas. Susipažinkite su biudžeto sudarymo pagrindais, biudžetų tipais ir pavyzdžiais!
CapitalBox - verslininko parašas

 

„CapitalBox“ pakeitė savo verslo paskolų limitus. Apatinė verslo paskolų riba išlieka 2.000 €, tačiau viršutinė riba didinama nuo 50.000 € iki 350.000 € Tai yra strateginis „CapitalBox“ žingsnis siekiant geriau patenkinti Lietuvos verslininkų poreikius. 

Lengvas ir greitas verslas
Skolinkitės lėšų tiesiogiai – permainas savo versle įdiekite greitai ir paprastai, pasitelkę „CapitalBox“ paskolą verslui
CapitalBox_Imones-mokumas
Kas yra moki įmonė, kas yra mokumo koeficientai ir kaip jie paveikia įmonės finansinę poziciją – skaitykite daugiau
CapitalBox_Verslo-pelningumas–is-ko-jis-susideda
Verslo pelningumas – tai sudėtinis rodiklis, kuris gali būti apskaičiuojamas įvairiais būdais. Skaitykite apie tai daugiau, taip pat sužinokite, kaip padidinti pelningumą!
CapitalBox greitos paskolos verslui
Jei ieškote greitos paskolos verslui, yra gana daug variantų iš ko rinktis. Kaip žinoti, ar paskola, kurią imate, yra jums tinkama?
capitalbox_kodel_įmonei_gali_prireikti_verslo_paskolos
Ketinate įsigyti naują automobilį, naujos įrangos, pasamdyti darbuotojų, renovuoti patalpas arba plėstis? Sužinokite, kaip verslo paskola gali padėti jūsų verslui.
capitalbox-paskola-verslo-pradziai
Naujos įmonės arba startuolio finansavimas kartais gali būti keblus ir sudėtingas. Todėl siūlome perskaityti mūsų patarimus apie naujų įmonių finansavimo galimybes!
CapitalBox_greita_paskola_verslui
Pasitaiko situacijų, kai bendrovėms skubiai prireikia finansavimo. Sužinokite, koks yra greičiausias būdas pasiskolinti lėšų jūsų verslui.
capitalbox_jmoniu_likvidumo_ir_finansavimo_svarba
Įmonės likvidumas yra esminė verslo ekonomikos sąvoka ir viena iš būtinų verslo vykdymo sąlygų - skaitykite daugiau apie likvidumą ir kaip jį pagerinti!
CapitalBox_palukanu_norma
Planuojate imti paskolą įmonei? Štai ką reikia žinoti apie palūkanų normų nustatymą ir kaip gauti gerą verslo paskolos pasiūlymą.