Kaip neprarasti malonumo auginant verslą
2020-02-21
Kartais mes žvelgiame į užduotis šiek tiek per rimtai, kol galiausiai pradedame manyti, jog joks darbas neturėtų būti įdomus ar linksmas. Bet ar tai tiesa? Galbūt galime pažvelgti giliau ir paversti tai į strategiją ar planą, kurį galime pritaikyti? Patikrinkite, kuris iš šių 5 dalykų gali padėti padaryti jūsų darbą įdomesniu.
verslo kontrolinis sąrašas
2020-01-07

Rinkos sulėtėjimas po šventinio periodo paveikia daugybę mažų ir vidutinių įmonių. Vieniems tai reiškia sumažėjusius pardavimus lyginant su išpardavimų laikotarpiu, kitiems - apskritai sulėtėjusią prekybą.

verslo paskolų terminologija
2019-12-12

Verslo paskolos terminai gali supainioti net puikų finansinį raštingumą turinčius verslo savininkus. Todėl mes sukūrėme dažniausiai naudojamų verslo paskolos terminų ir jų reikšmių sąrašą.

Švenčių laikotarpis gali būti pats užimčiausias laikas jūsų įmonei. Perskaitykite ir sužinokite ar jūsų įmonė pasiruošusi jam. Jei ne, mes suteiksime puikių patarimų kaip tinkamai pasiruošti.
2019-12-04
Švenčių laikotarpis gali būti pats užimčiausias laikas jūsų įmonei. Perskaitykite ir sužinokite ar jūsų įmonė pasiruošusi jam. Jei ne, mes suteiksime puikių patarimų kaip tinkamai pasiruošti.
rinkodaros kanalai
2019-12-03
Mes visi norime, kad mūsų rinkodaros pastangos generuotų kuo didesnę grąžą. Bet kaip žinoti, kurie rinkodaros kanalai yra tinkamiausi ir pelningiausi? Jeigu nežinote, nuo ko pradėti, mes galime jums padėti. Sužinokite apie veiksmingiausius rinkodaros kanalus ir kaip galite juos panaudoti savo pramonės srityje ->
SSGG analizė
2019-11-08

Atlikę SSGG analizę, įgausite aiškesnį supratimą apie jūsų verslo padėtį rinkoje. Taip pat tai padės nustatyti ir suprasti problemas, turinčias įtakos jūsų verslui ir jo ateities perspektyvoms. Turėkite omenyje, kad ji nebūtinai siūlo sprendimus.

Smegenų šturmas
2019-10-28
Surasti motyvuotą ir talentingą darbuotoją savo mažam ar vidutiniam verslui nėra lengva. Yra keletas būdų, kaip tai padaryti. Vienas jų - paversti savo įmone puikia vieta dirbti. Perskaitykite ir palyginkite savo įmonę su tuo, ko ieško darbuotojai.
Suaugusieji-konferencijų salė verslo
2019-10-10
Jeigu nesate susipažinę su paskolų procesu, bandymas nuspręsti kada ir kaip gauti paskolą verslui ir kokia paskola jums tinkamiausia, gali virsti nelengva užduotimi. Mūsų verslo paskolų vadovas atsakys ne tik į šituos klausimus, bet ir padės jums lengviau palyginti verslo paskolas ir pašalinti bet kokias spėliones renkantis tinkamiausią finansavimą.
Kaip užtikrinti, kad skola teiktų naudą jūsų verslui
2019-09-16
Visi esame girdėję seną posakį - ""norint užsidirbti pinigų, reikia išleisti pinigus"". Šis pasakymas ypač aktualus verslo savininkams, kurie nori užtikrinti sėkmingą verslo augimą. Investicijos į įrangą, reklamą, patalpas, inventorių yra tik keletas iš daugybės sričių į kurias gali reikėti investuoti.
2019-08-31
Peržiūrėkite mūsų geriausių nemokamų įrankių sąrašą - jie siūlo puikias populiariausių mokamų įrankių ir paslaugų alternatyvas.
2019-08-16
Kreipiantis dėl paskolos su asmeniniu laidavimu yra svarbu žinoti kaip visa tai veikia. Verslininkams tampa vis paprasčiau plėsti savo verslą dėl prieigos prie naujų „fintech“ kompanijų, kurios siūlo greitą ir paprastą finansavimą internetu. Sužinokite viską apie asmeninį laidavimą ir kaip visa tai veikia norint gauti verslo paskolą.
Verslo planas smulkiam verslui
2019-07-16
Jei valdote smulkų verslą, žinote, jog yra daugybe dalykų kuriuos reikia apsvarstyti. Mes atrinkome 8 svarbiausias temas į kurias vertėtų sutelkti didžiausią dėmesį.
lengviau besijaučiantis verslo savininkas ferratum verslo dienoraštis blog
2019-06-26
Dauguma verslo savininkų, ypač tie, kurie kadaise yra sulaukę neigiamo atsakymo iš banko, mano, kad atitikti reikalavimus paskolai yra sudėtinga. Po daugybės pokalbių su mažų verslų savininkais mes sakome – tai išties paprasta.
patarimas-finansinis-ferratum-verslui-blogas
2019-05-28
Verslo paskolos - kartu su kredito linijomis - vis dar yra vienas iš dažniausių verslo finansavimo šaltinių tarp MVĮ Europos Sąjungoje. 2018 metais beveik 20 proc. MVĮ negavo banko paskolos visai planuotai sumai.
Kaip kredito istorija įtakoja jūsų verslą?
2019-05-14
Mes visi žinome, kad geros asmeninės kredito istorijos turėjimas yra labai svarbus mūsų dabartinėje ekonomikoje. Tai taip pat labai svarbu jei esate įmonės vadovas, nes kredito istorija gali įtakoti įmonės galimybes pasiskolinti.