Kodėl verta rinktis mus?

Patikimumas

Kiekvienas verslas – valymo paslaugų įmonė, gėlių parduotuvė ar stomatologijos kabinetas – yra skirtingas. Skiriasi ir verslo poreikiai. Tačiau kiekvienas verslininkas gali pasitikėti CapitalBox kaip išmaniu, patikimu ir paprastai veikiančiu finansuotoju.

Paprasta ir skaidri paraiška

Nuo šiol paraiškos paskolai gauti pildymas nebekels jums sunkumų – mūsų internetinės paraiškos procesas netruks nei 5 minučių. Daugiau jokių dokumentų, kuriuos sunku suvaldyti ar lūkūriavimo eilėse.

Rūpestingas aptarnavimas

Mūsų kvalifikuota komanda yra pasirengusi jums pagelbėti, kuomet jums prireikia pagalbos. Turite bendro pobūdžio klausimų? Norite pasiteirauti apie paraiškos pildymo procesą ar paskolos grąžinimą? Visą reikalingą informaciją suteiksime telefonu ar elektroniniu paštu.

CapitalBox

Apie CapitalBox

CapitalBox yra pirmaujanti Europos internetinė finansavimo platforma, padedanti patenkinti mažų ir vidutinių įmonių finansavimo reikmes. Mūsų finansinė platforma teikia greitus, patikimus ir pritaikytus jūsų verslui finansavimo sprendimus, kurie suteikia mūsų klientams reikiamą kapitalą, kai jiems to labiausiai reikia. 

2015 m. pradėję veikti kaip „Multitude Group“ padalinys, mes išaugome į savarankišką ir atskirą įmonę. Mūsų tikslas visada buvo tas pats – padėti kuo daugiau mažų ir vidutinių įmonių gauti joms reikiamą finansavimą. Šis dėmesys klientams ir jų norams padėjo mums sėkmingai išsiplėsti ir siūlyti savo paslaugas penkiose šalyse – Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Olandijoje ir Lietuvoje. Mes tikime, kad mūsų skaitmeninė finansavimo platforma, paskolų specialistai ir greitai priimami sprendimai, leidžiantys mums suteikti įmonėms joms reikiamą kapitalą per vieną dieną nuo paraiškos pateikimo, ir toliau padės mums sėkmingai plėstis. 

Mes žinome, ko reikia mūsų klientams ir visada stengiamės užtikrinti, kad jie tai gautų. CapitalBox paskola verslui - tai lanksti internetinė paskola nuo 2.000 € iki 350.000 €, su grąžinimo terminu iki 50 mėnesių, kuri padės jums sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia – jūsų verslo plėtrą!

Blog / Naujienos

Rodyti filtrus
Visi įrašai
cb_buhalterine_apskaita
20/05/2022
Finansinės ataskaitos nesudėtingai: sužinokite pagrindinius reikalavimus ir išskirtines lengvatas mažoms įmonėms.
cb_vejo_turbina
17/05/2022
3 ypač naudingi patarimai, kurie padės sumažinti smulkios ir vidutinės įmonės energijos suvartojimą – sužinokite jau dabar, kaip galėtumėte tai paversti realybe!
cb pinigų srautų ataskaitą
25/04/2022
Pinigų srautų ataskaita yra vienas iš svarbiausių verslo įrankių, suteikiantis informaciją apie bendrovės išlaidas ir pajamas – sužinokite pagrindinius dalykus ir sukurkite tinkamą pamatą savo verslui!
Cash-flow
25/02/2022
Pinigų srauto suvokimas ir valdymas yra itin svarbus visiems verslininkams. Štai kodėl sukūrėme vadovą, kuriuo galėtume jums padėti suprasti ir valdyti savo verslo pinigų srautą bei apsisaugoti nuo galimų ateities pinigų srauto problemų.
CapitalBox - verslininko parašas
20/12/2021

 

„CapitalBox“ pakeitė savo verslo paskolų limitus. Apatinė verslo paskolų riba išlieka 2.000 €, tačiau viršutinė riba didinama nuo 50.000 € iki 350.000 € Tai yra strateginis „CapitalBox“ žingsnis siekiant geriau patenkinti Lietuvos verslininkų poreikius. 

Lengvas ir greitas verslas
09/12/2021
Skolinkitės lėšų tiesiogiai – permainas savo versle įdiekite greitai ir paprastai, pasitelkę „CapitalBox“ paskolą verslui
capitalbox_rally_car
04/03/2021
CapitalBox remiamos Arctic Rally Race lenktynės buvo puikios! Praleidote? Nieko tokio. Svarbiausius momentus rasite čia.
Arctic_Rally_FInland
19/01/2021
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad galime ir toliau remti sportą, komandinį darbą, lankstumą ir greitį šiais metais vykstančiame „The Arctic Rally Finland“ pasaulio ralio čempionate, kuris vyks Suomijoje, Rovaniemio mieste 2021 m. vasario 26–28 d. 
Kaip_auginti_statybos_versla
19/04/2021
Sužinokite, kaip auginti savo statybų verslą ir pagerinti savo pasiekiamumą su individualiais ir komerciniais klientais.
capitalbox_vyro_nesiojamas_kompiuteris
30/03/2021
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius sprendimus valdant atsargas ir sprendžiant kada priimti naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip prognozuoti pardavimus naudojant „Excel“.
forecast_2
15/03/2021
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius sprendimus valdant prekybines atsargas ir samdant naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip apskaičiuoti pardavimų sezoniškumą.
forecast
16/02/2021
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius inventoriaus valdymo sprendimus ir samdant naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip prognozuoti pardavimus naudojant „Excel“.
cb pinigų srautų ataskaitą
25/04/2022
Pinigų srautų ataskaita yra vienas iš svarbiausių verslo įrankių, suteikiantis informaciją apie bendrovės išlaidas ir pajamas – sužinokite pagrindinius dalykus ir sukurkite tinkamą pamatą savo verslui!
CapitalBox_Imones-mokumas
07/12/2021
Kas yra moki įmonė, kas yra mokumo koeficientai ir kaip jie paveikia įmonės finansinę poziciją – skaitykite daugiau
verslo kontrolinis sąrašas
07/01/2020

Rinkos sulėtėjimas po šventinio periodo paveikia daugybę mažų ir vidutinių įmonių. Vieniems tai reiškia sumažėjusius pardavimus lyginant su išpardavimų laikotarpiu, kitiems - apskritai sulėtėjusią prekybą.

Laiko planavimas
29/12/2017
Kiekvienas vadovas stengiasi sukurti veiksmingą laiko valdymo strategiją. Laikas – ribotas resursas, o efektyviai atlikti visas mums patikėtas užduotis yra sudėtinga. Parašyta daugybė tinklaraščių įrašų, knygų ir rekomendacijų, kaip valdyti laiką. Tačiau smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) vykdyti trūksta praktinių bei prieinamų priemonių, padedančių veiksmingai valdyti laiką. Pateikiame kelis patarimus, kaip geriau valdyti savo laiką.