Kodėl verta rinktis mus?

Patikimumas

Kiekvienas verslas – valymo paslaugų įmonė, gėlių parduotuvė ar stomatologijos kabinetas – yra skirtingas. Skiriasi ir verslo poreikiai. Tačiau kiekvienas verslininkas gali pasitikėti CapitalBox kaip išmaniu, patikimu ir paprastai veikiančiu finansuotoju.

Paprasta ir skaidri paraiška

Nuo šiol paraiškos paskolai gauti pildymas nebekels jums sunkumų – mūsų internetinės paraiškos procesas netruks nei 5 minučių. Daugiau jokių dokumentų, kuriuos sunku suvaldyti ar lūkūriavimo eilėse.

Rūpestingas aptarnavimas

Mūsų kvalifikuota komanda yra pasirengusi jums pagelbėti, kuomet jums prireikia pagalbos. Turite bendro pobūdžio klausimų? Norite pasiteirauti apie paraiškos pildymo procesą ar paskolos grąžinimą? Visą reikalingą informaciją suteiksime telefonu ar elektroniniu paštu.

CapitalBox

Apie CapitalBox

CapitalBox yra pirmaujanti Europos internetinė finansavimo platforma, padedanti patenkinti mažų ir vidutinių įmonių finansavimo reikmes. Mūsų finansinė platforma teikia greitus, patikimus ir pritaikytus jūsų verslui finansavimo sprendimus, kurie suteikia mūsų klientams reikiamą kapitalą, kai jiems to labiausiai reikia. 

2015 m. pradėję veikti kaip „Ferratum Group“ padalinys, mes išaugome į savarankišką ir atskirą įmonę. Mūsų tikslas visada buvo tas pats – padėti kuo daugiau mažų ir vidutinių įmonių gauti joms reikiamą finansavimą. Šis dėmesys klientams ir jų norams padėjo mums sėkmingai išsiplėsti ir siūlyti savo paslaugas šešiuose šalyse – Suomija, Švedija, Danija, Olandija, Lietuva ir Jungtinė Karalystė. Mes tikime, jog mūsų skaitmeninė finansavimo platforma, paskolų specialistai ir greitai priimami sprendimai, leidžiantys mums suteikti įmonėms joms reikiamą kapitalą per vieną dieną nuo paraiškos pateikimo, ir toliau padės mums sėkmingai plėstis. 

Mes žinome, ko reikia mūsų klientams ir visada stengiamės užtikrinti, kad jie tai gautų. CapitalBox paskola verslui, tai lanksti internetinė paskola nuo 2 000 iki 50 000 EUR, su grąžinimo terminu iki 24 mėnesių, kuri padės jums sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia – jūsų verslo plėtrą!

Blog / Naujienos

Rodyti filtrus
Visi įrašai
laimingas_verslo_savininkas
24/11/2020
Verslo modernizavimas neprivalo būti brangus. Norėdami padėti jums modernizuoti savo verslą, pateikiame keletą įrankių, kurie padės jums tai padaryti. Papildomai: kai kurie iš jų yra nemokami!
pirkimo_įpročius
17/11/2020
Šiais metais pasikeitė pirkėjų elgsena. Sužinokite, kokie yra pagrindiniai pokyčiai ir kaip galite padėti savo verslui prisitaikyti prie jų.
lankstumas
09/11/2020
Lanksčios verslo paskolos, padėsiančios sutelkti dėmesį ties tuo kas svarbiausia: jūsų verslo auginimo!
paskola_savo_statybu_verslui
04/11/2020
Statybų verslas kupinas daugybės iššūkių. Pažiūrėkime, kaip verslo paskola gali padėti jūsų statybos verslui.
lankstumas
09/11/2020
Lanksčios verslo paskolos, padėsiančios sutelkti dėmesį ties tuo kas svarbiausia: jūsų verslo auginimo!
CapitalBox_isigijo_Olandijos_MVJ_finansuotoja_Spotcap
22/10/2020

CapitalBox, pirmaujanti Europinė internetinio finansavimo platforma, šiandien paskelbė įsigijusi „Fintech“ bendrovės „Spotcap Global“ Olandijos padalinį „Spotcap NL“.

CapitalBox_grąžina_World_Rallycross_atgal_į_Suomiją
07/07/2020
Bendradarbiaudami su FIA, norime vėl sugrąžinti puikią pramogas visiems automobilių sporto mėgėjams Suomijoje. CapitalBox Pasaulio Ralis vyks „Kouvola“ trasoje rugpjūčio mėnesio pabaigoje.
Ar jūsų įmonei reikalinga verslo paskola?
29/12/2017
Vadovaujant smulkiajam ar vidutiniam verslui svarbiausia – laikas. Laikas gali nulemti, ar jūsų įmonei pavyks išlikti, ar teks nutraukti verslą. Privalote laiku sumokėti už gautas prekes ar paslaugas, išmokėti atlyginimus darbuotojams, padengti gamybos išlaidas ar įsigyti prekių atsargų. Sužinokite ar iš tiesų šiuo metu jums reikalinga verslo paskola.
pirkimo_įpročius
17/11/2020
Šiais metais pasikeitė pirkėjų elgsena. Sužinokite, kokie yra pagrindiniai pokyčiai ir kaip galite padėti savo verslui prisitaikyti prie jų.
duomenu_analizes_pradmenys_naudojant_excel_antra_dalis
10/08/2020
Microsoft Excel yra puikus įrankis duomenų analizei. Šiame straipsnyje parodysime kaip atlikti jūsų pirmą analizę su Excel.
duomenų_analizės_pradmenys_naudojant_Excel
07/08/2020
Kiekvieno verslo savininko svajonė yra priimti geresnius sprendimus ir gauti daugiau įžvalgų iš turimų duomenų. Štai nuo ko turėtumėte pradėti 
sekmes_rodikliai
14/07/2020
Rinkodara naudoja daugybę metrikų sekti ir įvertinti kampanijų efektyvumą. Tinkamų metrikų pasirinkimas yra būtinas norint tinkamai sekti ir įvertinti rinkodaros naudą verslui.
verslo kontrolinis sąrašas
07/01/2020

Rinkos sulėtėjimas po šventinio periodo paveikia daugybę mažų ir vidutinių įmonių. Vieniems tai reiškia sumažėjusius pardavimus lyginant su išpardavimų laikotarpiu, kitiems - apskritai sulėtėjusią prekybą.

Laiko planavimas
29/12/2017
Kiekvienas vadovas stengiasi sukurti veiksmingą laiko valdymo strategiją. Laikas – ribotas resursas, o efektyviai atlikti visas mums patikėtas užduotis yra sudėtinga. Parašyta daugybė tinklaraščių įrašų, knygų ir rekomendacijų, kaip valdyti laiką. Tačiau smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) vykdyti trūksta praktinių bei prieinamų priemonių, padedančių veiksmingai valdyti laiką. Pateikiame kelis patarimus, kaip geriau valdyti savo laiką.