Kodėl verta rinktis mus?

Patikimumas

Kiekvienas verslas – valymo paslaugų įmonė, gėlių parduotuvė ar stomatologijos kabinetas – yra skirtingas. Skiriasi ir verslo poreikiai. Tačiau kiekvienas verslininkas gali pasitikėti CapitalBox kaip išmaniu, patikimu ir paprastai veikiančiu finansuotoju.

Paprasta ir skaidri paraiška

Nuo šiol paraiškos paskolai gauti pildymas nebekels jums sunkumų – mūsų internetinės paraiškos procesas netruks nei 5 minučių. Daugiau jokių dokumentų, kuriuos sunku suvaldyti ar lūkūriavimo eilėse.

Rūpestingas aptarnavimas

Mūsų kvalifikuota komanda yra pasirengusi jums pagelbėti, kuomet jums prireikia pagalbos. Turite bendro pobūdžio klausimų? Norite pasiteirauti apie paraiškos pildymo procesą ar paskolos grąžinimą? Visą reikalingą informaciją suteiksime telefonu ar elektroniniu paštu.

CapitalBox

Apie CapitalBox

CapitalBox yra pirmaujanti Europos internetinė finansavimo platforma, padedanti patenkinti mažų ir vidutinių įmonių finansavimo reikmes. Mūsų finansinė platforma teikia greitus, patikimus ir pritaikytus jūsų verslui finansavimo sprendimus, kurie suteikia mūsų klientams reikiamą kapitalą, kai jiems to labiausiai reikia. 

2015 m. pradėję veikti kaip „Multitude Group“ padalinys, mes išaugome į savarankišką ir atskirą įmonę. Mūsų tikslas visada buvo tas pats – padėti kuo daugiau mažų ir vidutinių įmonių gauti joms reikiamą finansavimą. Šis dėmesys klientams ir jų norams padėjo mums sėkmingai išsiplėsti ir siūlyti savo paslaugas šešiuose šalyse – Suomija, Švedija, Danija, Olandija, Lietuva ir Jungtinė Karalystė. Mes tikime, jog mūsų skaitmeninė finansavimo platforma, paskolų specialistai ir greitai priimami sprendimai, leidžiantys mums suteikti įmonėms joms reikiamą kapitalą per vieną dieną nuo paraiškos pateikimo, ir toliau padės mums sėkmingai plėstis. 

Mes žinome, ko reikia mūsų klientams ir visada stengiamės užtikrinti, kad jie tai gautų. CapitalBox paskola verslui, tai lanksti internetinė paskola nuo 2.000 € iki 50.000 €, su grąžinimo terminu iki 24 mėnesių, kuri padės jums sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia – jūsų verslo plėtrą!

Blog / Naujienos

Rodyti filtrus
Visi įrašai
CapitalBox_Verslo-pelningumas–is-ko-jis-susideda
15/11/2021
Verslo pelningumas – tai sudėtinis rodiklis, kuris gali būti apskaičiuojamas įvairiais būdais. Skaitykite apie tai daugiau, taip pat sužinokite, kaip padidinti pelningumą!
CapitalBox greitos paskolos verslui
04/10/2021
Jei ieškote greitos paskolos verslui, yra gana daug variantų iš ko rinktis. Kaip žinoti, ar paskola, kurią imate, yra jums tinkama?
capitalbox_kodel_įmonei_gali_prireikti_verslo_paskolos
24/08/2021
Ketinate įsigyti naują automobilį, naujos įrangos, pasamdyti darbuotojų, renovuoti patalpas arba plėstis? Sužinokite, kaip verslo paskola gali padėti jūsų verslui.
capitalbox-paskola-verslo-pradziai
06/08/2021
Naujos įmonės arba startuolio finansavimas kartais gali būti keblus ir sudėtingas. Todėl siūlome perskaityti mūsų patarimus apie naujų įmonių finansavimo galimybes!
capitalbox_rally_car
04/03/2021
CapitalBox remiamos Arctic Rally Race lenktynės buvo puikios! Praleidote? Nieko tokio. Svarbiausius momentus rasite čia.
Arctic_Rally_FInland
19/01/2021
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad galime ir toliau remti sportą, komandinį darbą, lankstumą ir greitį šiais metais vykstančiame „The Arctic Rally Finland“ pasaulio ralio čempionate, kuris vyks Suomijoje, Rovaniemio mieste 2021 m. vasario 26–28 d. 
lankstumas
09/11/2020
Lanksčios verslo paskolos, padėsiančios sutelkti dėmesį ties tuo kas svarbiausia: jūsų verslo auginimo!
CapitalBox_isigijo_Olandijos_MVJ_finansuotoja_Spotcap
22/10/2020

CapitalBox, pirmaujanti Europinė internetinio finansavimo platforma, šiandien paskelbė įsigijusi „Fintech“ bendrovės „Spotcap Global“ Olandijos padalinį „Spotcap NL“.

Kaip_auginti_statybos_versla
19/04/2021
Sužinokite, kaip auginti savo statybų verslą ir pagerinti savo pasiekiamumą su individualiais ir komerciniais klientais.
capitalbox_vyro_nesiojamas_kompiuteris
30/03/2021
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius sprendimus valdant atsargas ir sprendžiant kada priimti naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip prognozuoti pardavimus naudojant „Excel“.
forecast_2
15/03/2021
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius sprendimus valdant prekybines atsargas ir samdant naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip apskaičiuoti pardavimų sezoniškumą.
forecast
16/02/2021
Pardavimų prognozavimas gali padėti verslo savininkams priimti geresnius inventoriaus valdymo sprendimus ir samdant naujus darbuotojus. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip prognozuoti pardavimus naudojant „Excel“.
verslo kontrolinis sąrašas
07/01/2020

Rinkos sulėtėjimas po šventinio periodo paveikia daugybę mažų ir vidutinių įmonių. Vieniems tai reiškia sumažėjusius pardavimus lyginant su išpardavimų laikotarpiu, kitiems - apskritai sulėtėjusią prekybą.

Laiko planavimas
29/12/2017
Kiekvienas vadovas stengiasi sukurti veiksmingą laiko valdymo strategiją. Laikas – ribotas resursas, o efektyviai atlikti visas mums patikėtas užduotis yra sudėtinga. Parašyta daugybė tinklaraščių įrašų, knygų ir rekomendacijų, kaip valdyti laiką. Tačiau smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) vykdyti trūksta praktinių bei prieinamų priemonių, padedančių veiksmingai valdyti laiką. Pateikiame kelis patarimus, kaip geriau valdyti savo laiką.