Verslo paskolos su užstatu - už mažesnę palūkanų normą.

CapitalBox teikia paskolas verslui su užstatu didesnėms sumoms – iki 3.000.000 EUR.

Verslo paskola su užstatu

Skolinkitės kiek reikia

Užstatas leidžia mums skolinti daugiau. Tai neabejotinas privalumas, kai reikia didelio kapitalo verslo plėtrai, brangiai įrangai įsigyti ar kitoms didelių investicijų reikalaujančioms reikmėms. Iš CapitalBox galite gauti iki 3.000.000 EUR paskolą su užstatu savo įmonei!

Mažesnės palūkanos

Suteikdami užstatą verslo paskolai, pavyzdžiui, nekilnojamąjį turtą, neabejotinai gausite ženkliai mažesnę paskolos palūkanų normą nei paskolai be tokio užstato.

Individualus aptarnavimas

CapitalBox siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai gautų geriausią įmanomą aptarnavimą visiems savo verslo finansavimo poreikiams patenkinti. Todėl visada turėsite dedikuotą verslo paskolų specialistą, į kurį galėsite kreiptis bet kokioje situacijoje.

Skolinkitės savo verslo poreikiams su mažesnėmis palūkanomis

CapitalBox verslo paskola su užstatu suteikia galimybę lanksčiomis sąlygomis skolintis iki 3 mln. eurų. Siūlome iki 5 metų paskolos grąžinimo laikotarpį. Užstato naudojimas imant verslo paskolą suteikia keletą privalumų:

Mažesnė palūkanų norma

Kadangi užstatas veikia kaip paskolos grąžinimo garantija, galime pasiūlyti daug palankesnę paskolos palūkanų normą nei be verslo paskoloms be užstato. 

Ilgesnis laikotarpis

Verslo paskolos su užstatu dažnai teikiamos ir daug ilgesniam grąžinimo laikotarpiui nei jų analogiškos paskolos be užstato. CapitalBox gali paskolinti laikotarpiui iki 5 metų.

Solidus apyvartinis kapitalas

Rimtesni projektai gali iškart pareikalauti didelių investicijų. Naudodami turimą turtą kaip užstatą, galite kreiptis dėl 100.000 - 3.000.000 eurų dydžio verslo paskolos.

 

Ką galiu naudoti kaip paskolos užstatą?

Nekilnojamas turtas

Kaip paskolos užstatą priimame jums priklausantį nekilnojamąjį turtą, pavyzdžiui, butus, biuro patalpas, komercinės paskirties pastatus ir pan.

Žemė

Kaip užstatą taip pat galite naudoti ir įvairios paskirties žemės sklypus ar mišką

Paskolos su užstatu privalumai

Absoliučia dauguma atveju, naudojant užstatą paskolai, paskolos palūkanų norma yra ženkliai mažesnė nei paskolos be užstato. Paskolos grąžinimo užtikrinimui naudojamas paskolos prašytojo turtas turi įtakos ne tik palūkanų normai, bet ir leidžia prašyti didesnės paskolos sumos. Pasinaudojus užstatu, jūsų šansai gauti verslo finansavimą taip pat tampa didesni, kadangi mažėja skolintojo rizika. Tokiu būdu galite kreiptis dėl finansavimo dar didesniems ir drąsesniems savo įmonės projektams.

Vis tik būtina atidžiai išanalizuoti tiek savo įmonės finansavimo poreikius, tiek ir galimą panaudoti užstatą. CapitalBox mielai padės įvertinti, ar paskla su užstatu yra tinkamiausias variantas. Jei abejojate del geriausio finansavimo sprendimo pasirinkimo - susisiekite su mūsų verslo paskolų konsultantu. Kartu išsamiai aptarsime jūsų įmonės finansavimo poreikius, kad rastume geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. 

Gaukite nemokamą paskolos su užstatu pasiūlymą

PATEIKTI PARAIŠKĄ
Arba paskambinkite mums: +370 5 270 8802

Jūs galite gauti verslo paskolą jei:

Veikla

Jūsų įmonė vykdo veiklą ilgiau nei 6 mėnesius.

Pajamos

Metinės jūsų įmonės pajamos yra didesnės nei 24.000 €.

Nuosavybė

Visi įmonės steigėjai yra Lietuvos gyventojai ir ne jaunesni nei 21 metų.

Banko sąskaita

Jūsų įmonė turi atskirą banko sąskaitą

Registracijos šalis

Jūsų įmonė yra registruota Lietuvoje.

Dažniausiai užduodami klausimai apie verslo paskolą su užstatu

Ko reikia prašant paskolos įmonei?

Viskas, ko reikia paskolos paraiškai užpildyti, yra jūsų įmonės kodas ir jūsų kontaktiniai duomenys. Paraiškoje nurodykite, kad turite užstatą paskolai užtikrinti. Paraiškos užpildymas užtruks tik kelias minutes.

Pateikus verslo paskolos paraišką, mes vertinsime turimą informaciją apie jūsų verslą. Tai apims:

 

Jūsų verslo idėja ir verslo koncepcija.

Prašysime pristatyti mums esminę informaciją apie savo įmonę ir priežastis, kodėl ieškote jai finansavimo. Taip trumpai prašysime trumpai apibūdinti savo pagrindinį verslą ir pramonės šaką kurioje veikiate, kad galėtume išsamiau aptarti jūsų verslo finansavimo galimybes.

Norint gauti CapitalBox verslo paskolą, būtina, kad įmone būtų registruota Lietuvoje ir vykdytų veiklą ilgiau nei 6 mėnesius.

 

Įmonės finansinė informacija


Esame atsakinga finansų įmonė, todėl prieš priimdami sprendimą dėl paskolos suteikimo, turime įsitikinti, kad verslo paskola nekels pavojaus įmonės pelningumui.

Tikrinsime įmonės esamus ir būsimus pinigų srautus, esant poreikiui galime prašyti ir papildomos finansinės informacijos.

CapitalBox gali suteikti paskolą įmonei, kuri galės laiku mokėti palūkanas ir paskolos įgrąžinimo mokas ir kurios metinė apyvarta viršija 40.000 EUR.

 

Įmonės savininkai


Mums taip pat reikės informacijos apie įmonės savininkus ir vadovus, kad galėtume įvertinti jų kredito istoriją.

CapitalBox paskolai gauti būtina, kad visi įmonės savininkai gyventų Lietuvoje.

 

Kaip vyksta paraiškos teikimo procesas?

Kreiptis dėl CapitalBox verslo paskolos yra paprasta, paskolos paraišką galite užpildyti internetu per maždaug 5 minutes, be jokių mokesčių ir popierizmo.

Kad sprendimas dėl paskolos būtų priimtas greitai, rekomenduojame skirti šiek tiek laiko paraiškai užpildyti, kad forma būtų užpildyta teisingai ir pilnai. Mums reikės siūlomo užstato nuosavybės dokumentų, taip pat įmonės finansinių dokumentų: balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitos. Turėkite juos po ranka pildydami paraišką. 

Įprastai sprendimą dėl paskolos gausite per vieną darbo dieną. Jei sprendimas teigiamas - pinigai gali atsidurti jūsų sąskaitoje jau kitą darbo dieną. Atkreipkite dėmesį, kad kreipiantis dėl paskolos su užstatu, procesas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl pačio užstato vertinimo.

Jūsų įmonės duomenis tvarkysime patikimai ir saugiai. CapitalBox klientų aptarnavimo specialistai mielai padės, jei turėsite bet kokių klausimų dėl paraiškos verslo paskolai gauti.

Kokia yra CapitalBox verslo paskolos palūkanų norma?

CapitalBox verslo paskolos palūkanų norma visiškai priklauso nuo įmonės situacijos ir yra nustatoma individualiai, atsižvelgiant į jūsų įmonės apyvartą, pramonės šaką, kredito reitingą, pinigų srautus. Užstato panaudojimas gali turėti didelę teigiamą įtaką jūsų paskolos palūkanų normai.

Trumpai tarian verslo paskolos kaina visada priklauso nuo konkrečios įmonės ir jos kreditingumo įvertinimo.

Kokią paskolos sumą gali gauti mano verslas?

CapitalBox siūlo verslo paskolas 2.000 iki 3.000.000 EUR. Be užstato galite gauti iki 350.000 EUR paskolą. Su užstatu galite kreiptis dėl 100.000-2.000.000 EUR paskolos ir iki 60 mėnesių paskolos grąžinimo  laikotarpio.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų verslo paskolas su užstatu?

Jei norite gauti daugiau informacijos apie verslo paskolas, užstatą arba norite verslo finansavimo patarimo - kreipkitės į mūsų paskolų konsultantus. Padėsime jums išspręsti klausimus, susijusius su verslo paskolos prašymu ir jos suteikimu. Siūlome savo žinias ir patirtį, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamiausią sprendimą

 

Susisiekite su mumis aptarti jūsų verslo finansavimo variantus


Susisiekite su mumis ir mes pateiksime finasavimo pasiūlymą, kuris padės jums plėtoti jūsų verslą. Skambinkite mums darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. arba rašykite el. paštu, į kurį atsakysime per vieną darbo dieną.

Mūsų telefonas: +370 5 270 8802

Mūsų el. pašto adresas: info@capitalbox.lt