Verslumas

cb_buhalterine_apskaita
2022-05-20
Finansinės ataskaitos nesudėtingai: sužinokite pagrindinius reikalavimus ir išskirtines lengvatas mažoms įmonėms.
cb_vejo_turbina
2022-05-17
3 ypač naudingi patarimai, kurie padės sumažinti smulkios ir vidutinės įmonės energijos suvartojimą – sužinokite jau dabar, kaip galėtumėte tai paversti realybe!
Cash-flow
2022-02-25
Pinigų srauto suvokimas ir valdymas yra itin svarbus visiems verslininkams. Štai kodėl sukūrėme vadovą, kuriuo galėtume jums padėti suprasti ir valdyti savo verslo pinigų srautą bei apsisaugoti nuo galimų ateities pinigų srauto problemų.
CapitalBox_Verslo-pelningumas–is-ko-jis-susideda
2021-11-15
Verslo pelningumas – tai sudėtinis rodiklis, kuris gali būti apskaičiuojamas įvairiais būdais. Skaitykite apie tai daugiau, taip pat sužinokite, kaip padidinti pelningumą!
laimingas_verslo_savininkas
2020-11-24
Verslo modernizavimas neprivalo būti brangus. Norėdami padėti jums modernizuoti savo verslą, pateikiame keletą įrankių, kurie padės jums tai padaryti. Papildomai: kai kurie iš jų yra nemokami!
pakartotinus pardavimus
2020-05-12
Gerai žinoma, kad pakartotinai parduoti esamam klientui kainuoja mažiau, nei įsigyti naują. Todėl svarbu turėti tvirtą klientų išsaugojimo strategiją. Ji padidins jūsų klientų lojalumą ir paskatins juos pirkti dažniau.
Nemokami įrankiai ir ištekliai
2020-04-28
Daugybė įmonių pasiryžo padėti smulkioms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ) išgyventi šią koronaviruso krizę. Peržiūrėkite nemokamus įrankius ir išteklius, kurie gali padėti jums ir jūsų darbuotojams išlikti produktyviais šiuo iššūkių kupinu laiku.
konferencija
2020-03-02
Yra begalė daug pasirinkimų, kaip galite plėsti savo smulkų ar vidutinį verslą, ir vienas iš jų yra dalyvavimas konferencijose bei renginiuose. Jeigu 2020 metų planuose dar nesate numatę apsilankymo viename jų, kviečiame pasižvalgyti, kokie svarbiausi renginiai vyks netoli jūsų.
Mokesčių kalendorius įmonėms 2020 m
2020-02-24
Vos keli verslo savininkai iš tiesų apsidžiaugia pateikdami ir susimokėdami savo verslo mokesčius. Jei nesate šioje laimingųjų kategorijoje, mes jums ištiesime pagalbos ranką. Peržvelkite, kokios yra pačios svarbiausios mokesčių mokėjimo datos jūsų verslui šiame 2020 metų verslo mokesčių kalendoriuje.
2019-08-31
Peržiūrėkite mūsų geriausių nemokamų įrankių sąrašą - jie siūlo puikias populiariausių mokamų įrankių ir paslaugų alternatyvas.
Kaip kredito istorija įtakoja jūsų verslą?
2019-05-14
Mes visi žinome, kad geros asmeninės kredito istorijos turėjimas yra labai svarbus mūsų dabartinėje ekonomikoje. Tai taip pat labai svarbu jei esate įmonės vadovas, nes kredito istorija gali įtakoti įmonės galimybes pasiskolinti.
6 šalys, kuriose geriausia pradėti verslą
2018-06-12
Galima būtų teigti, kad įsteigti įmonę ir įgyvendinti svajonę – užsiimti nuosavu verslu – galima bet kurioje pasaulio vietoje, tačiau kai kuriose šalyse tai daryti yra palankiau dėl siūlomų paskatų, technologinio pasirengimo lygio ir geriau išvystytos infrastuktūros, reikalingos naujai įmonei atidaryti ir veiklai vykdyti. Toliau pateikiame šešias šalis, kuriose atidaryti naują įmonę šiuo metu yra geriausia.
80:20 taisyklė smulkioms įmonėms
2018-06-01
80:20 teoriją 1906 metais suformulavo italų ekonomistas Vilfredas Paretas, stebėdamas savo daržą! V. Paretas pastebėjo, kad iš 20 % jo darže augančių žirnių ankščių jis gauna 80 % viso žirnių derliaus. Vėliau ši teorija buvo pritaikyta sudėtingesnėse srityse. Kuo ši taisyklė naudinga ir kaip ji atsispindi jūsų versle?