statyba
2020-02-25

Kai kalba eina apie gyvenimo būdo gerinimą, niekas negali prilygti statybų pramonės daromai įtakai.

mažmeninė ir didmeninė prekyba
2020-02-25

Verslo finansavimas, lengvuoju būdu

Nors daug kalbama apie didėjantį internetinių pirkinių populiarumą, mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonių savininkai vis tiek siūlo keletą dalykų, kurių internetinis apsipirkimas tiesiog negali: patogumą ir įkvepiančią aplinką.

gastronomija
2020-02-25

Palaikyti tinkamą šviežių produktų kiekį šaldytuvuose yra būtina. Tačiau dar pridėkite papildomų sezoninių darbuotojų samdymą,  naujos virtuvinės įrangos nuomą ar įsigijimą ir naujojo meniu gamybos ir komunikacijos kainą -  ir jūsų verslo išlaidos gali tapti nevaldomos labai greitai.

maisto prekių parduotuvės
2020-02-25

Sveikai maitintis šiuo metu madinga. Būdami maisto prekių parduotuvės savininku, nusprendėte išplėsti savo ekologiškų prekių pasiūlą ir įrengti papildomus daržovių stelažus su regulioujama drėgme ir temperatūra. 

Verslo paskola logistikos įmonėms
2018-05-31
Transportavimo ir logistikos rinka - didelė ir įvairi. Prekės gabenamos lėktuvais, traukiniais, sunkvežimiais ir laivais. Jūsų kompanija atlieka svarbų vaidmenį sujungdama žmones ir gabendama prekes, nesvarbu, ar jums priklauso...
Verslo paskolos odontologijos klinikoms
2018-05-31
Daug kas sutiktų, kad odontologijos kabinetui svarbiausia – reputacija. Suprantame, kad prioritetą teikiate ne vien naujausiasioms stomatologijos technologijoms, bet ir į būtinybei savo klientams suteikti kuo geresnę patirtį kaip įmanoma šva...
Verslo paskolos valymo paslaugų įmonėms
2018-05-31
Nesvarbu, ar jums priklauso komercinių ar gyvenamųjų patalpų valymo bendrovė, o gal teikiate skalbimo arba cheminio valymo paslaugas, jums reikalinga didelė technikos įvairovė – labiau nei bet kuriam kitam verslui.
Verslo paskola apyvartiniam kapitalui
2018-05-31
Apyvartinių lėšų valdymas – tai vienas iš smulkių ir vidutinių įmonių savininkams kylančių iššūkių. Paprastai tariant, norint pelningai veikti, reikalingas teigiamas apyvartinis kapitalas.
Verslo paskola grožio salonui
2018-05-31
Pasaulinė sveikatingumo rinka tris kartus lenkia viso pasaulio farmacijos pramonę, o SPA ir grožio procedūrų populiarumas siekia dar nematytas aukštumas. Jeigu savo salone atliekate masažą, kerpate ir šukuojate plaukus, rūpinatės...