Atnaujinta 2018-05-31
Sukurta 2021-12-14

Verslo paskola logistikos įmonėms

Užveskite savo transportavimo paslaugų verslą

Transportavimo ir logistikos rinka - didelė ir įvairi. Prekės gabenamos lėktuvais, traukiniais, sunkvežimiais ir laivais. Jūsų kompanija atlieka svarbų vaidmenį sujungdama žmones ir gabendama prekes, nesvarbu, ar jums priklauso vos vienas sunkvežimis ar visas jų parkas, ar užsiimate krovininio transporto logistika, tiekimo grandinės valdymu, vadovaujate kurjerių tarnybai ar keleivinio transporto kompanijai.

Nesvarbu, ar tai yra siuntinio ar krovinio konteinerio pristatymas, logistikos ir transportavimo srityje svarbiausias dalykas yra galimybė patikimai pasiekti paskirties vietas laiku. 

Laikantis galutinio termino gali kilti sunkumų, kai susidursite su netikėtomis remonto išlaidomis ar nepalankiu oru. Kad ir kokia didelė būtų jūsų veikla, vienas mikroautobusas ar visas transporto priemonių parkas, jūs negalite sau leisti ilgai likti vietoje.

Tinkamas finansavimas gali padėti valdyti šias situacijas. Norėdami susimokėti už techninę priežiūrą ir kitus remontus ar išplėsti savo automobilių parką, kad įgytumėte daugiau verslo, galite naudoti kredito liniją arba trumpalaikę paskolą. Taip smulkaus verslo paskola gali padėti jūsų verslui. 

Pasiruoškite netikėtumam

Gali būti sudėtinga išlaikyti jūsų pervežimo ir logistikos kompanijai reikalingą apyvartinį kapitalą: gali tekti prižiūrėti turimas transporto priemones, įsigyti ar išsinuomoti naujų, instaliuoti naują programinę įrangą, kuri sektų prekių judėjimą, įsigyti atsargų bei išmokėti atlyginimus darbuotojams. Be to, motulė gamta mėgsta krėsti išdaigas tiek danguje, tiek ant žemės – nuo pūgų, potvynių ar gaisrų neapsaugotas niekas. Šie įvykiai neigiamai paveikia net didžiausias tarptautines kompanijas.

 

Kada verta mąstyti apie smulkaus verslo paskolą jūsų logistikos įmonei? 

Didelių pirkinių finansavimas 

Naujas mikroautobusas ar sunkvežimis gali padėti išplėsti veiklą, tačiau tai taip pat gali būti labai brangu. Trumpalaikė verslo paskola gali būti tinkamas būdas padengti išankstines didesnių pirkinių išlaidas. 

 

Transporto priemonių techninės priežiūros finansavimas 

Tinkama transporto priemonės priežiūra yra būtina ir padėda išvengti didesnių problemų ilguoju laikotarpiu. Bet anksčiau ar vėliau, net ir su tinkama priežiūra, tam tikros remonto išlaidos yra neišvengiamos. Tai gali pasidaryti labai brangu, ypač kai reikia, kad darbas būtų atliktas greitai ir tinkamai. Trumpalaikė paskola gali būti puikus būdas padengti įvaires didesnes išlaidas ir išskaidyti jų pirkimo naštą į mažesnes mėnesines įmokas.

 

Jums atviri visi keliai

CapitalBox paskolas teikiame tam, kad jūsų įmonė galėtų gauti apyvartinio lėšų, kai tik jų prireiks. Pervežimo ir logistikos bendrovėms greitai, paprastai ir nereikalaudami užstato teikiame paskolas iki 350.000 eurų.

Pasikliaukite išmaniai, greitai ir lengvai suteikiamomis CapitalBox paskolomis. Paraišką paskolai gauti užpildysite vos per 5 minutes. Atsipalaiduokite, jums reikalingą apyvartinį kapitalą „CapitalBox“ suteiks jau kitą dieną.

Su CapitalBox jums atviri visi keliai.

 

Kreipkitės dabar!