Verslo paskola logistikos įmonėms

 

Užveskite savo transportavimo paslaugų verslą

Transportavimo ir logistikos rinka - didelė ir įvairi. Prekės gabenamos lėktuvais, traukiniais, sunkvežimiais ir laivais. Jūsų kompanija atlieka svarbų vaidmenį sujungdama žmones ir gabendama prekes, nesvarbu, ar jums priklauso vos vienas sunkvežimis ar visas jų parkas, ar užsiimate krovininio transporto logistika, tiekimo grandinės valdymu, vadovaujate kurjerių tarnybai ar keleivinio transporto kompanijai.

 

Pasiruoškite netikėtumams

Gali būti sudėtinga išlaikyti jūsų pervežimo ir logistikos kompanijai reikalingą apyvartinį kapitalą: gali tekti prižiūrėti turimas transporto priemones, įsigyti ar išsinuomoti naujų, instaliuoti naują programinę įrangą, kuri sektų prekių judėjimą, įsigyti atsargų bei išmokėti atlyginimus darbuotojams. Be to, motulė gamta mėgsta krėsti išdaigas tiek danguje, tiek ant žemės – nuo pūgų, potvynių ar gaisrų neapsaugotas niekas. Šie įvykiai neigiamai paveikia net didžiausias tarptautines kompanijas.

 

Jums atviri visi keliai

CapitalBox paskolas teikiame tam, kad jūsų įmonė galėtų gauti apyvartinio lėšų, kai tik jų prireiks. Pervežimo ir logistikos bendrovėms greitai, paprastai ir nereikalaudami užstato teikiame paskolas iki 50 tūkst. eurų.

Pasikliaukite išmaniai, greitai ir lengvai suteikiamomis CapitalBox paskolomis. Paraišką paskolai gauti užpildysite vos per 5 minutes. Atsipalaiduokite, jums reikalingą apyvartinį kapitalą „CapitalBox“ suteiks jau kitą dieną.

Su CapitalBox jums atviri visi keliai. Kreipkitės dabar!