Verslo paskola mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonėms

Verslo finansavimas, lengvuoju būdu

Nors daug kalbama apie didėjantį internetinių pirkinių populiarumą, mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonių savininkai vis tiek siūlo keletą dalykų, kurių internetinis apsipirkimas tiesiog negali: patogumą ir įkvepiančią aplinką.

Kalbant apie įkvėpimą, niekas neprilygsta fizinėms parduotuvėms. Nesvarbu, ar tai baldų ir apšvietimo salonas, ar drabužių parduotuvė, ar knygynas - jokia internetinė parduotuvė negali pateikti produkto taip kaip tai gali reali parduotuvė gyvai.


Savo parduotuvėse mažmenininkai gali suteikti išliekamąją vertę turinčią emocinę patirtį. Galimybė pamatyti produktą gyvai ir jį paliesti išlieka labai svarbi pirkimo proceso dalis.

Svarbiausia patogumas

Kitas mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonių savininkų pranašumas yra patogumas. Vartotojai gali nueiti į mažmeninę parduotuvę ar sandėlį, išbandyti ir paliesti prekę ir iškarto ją nusipirkti.

Kitaip nei internetiniai pirkiniai, mažmenininkai siūlo galimybę įsigyti prekių greičiau ir be rizikos, jog jums pristatyta prekė bus netinkamo dydžio ar spalvos.

Didmenininkai turi galimybę artimiau bendrauti su klientais ir padėti jiems naudotis jų prekėmis.

Tačiau toks patogumas nėra pigus.

Sezoninė kaita

Tarkime, kad esate gėlių parduotuvės savininkas, o rytoj šventinė diena. Jūs nuspėjate, jog ženkliai išaugs paklausa. Norėdami pasiūlyti klientams teigiamą apsipirkimo patirtį, jūs pasirūpinsite, jog jūsų parduotuvėje yra didelis įvairių gėlių pasirinkimas.

Tokia investicija į inventorių gali palikti jus su nedideliu kiekiu disponuojamo kapitalo. Jeigu jūsų planuose dar yra ir rinkodarinė kampanija, tai gali tapti rimtu išbandymu.

Su mumis, jūsų parduotuvė visados bus atidaryta.

Su „CapitalBox“ jūsų verslas visada žydės. Mes užsiimame finansavimu, todėl galite pasikliauti „CapitalBox“ prireikus protingos, greitos ir nesudėtingos verslo paskolos. Mes teikiame paskolas iki 50 000 EUR mažmeninei ir didmeninei prekybai - be jokio užstato. Užpildyti mūsų paraišką trunka vos 5 minutės. Paraiška patvirtinama per vieną darbo dieną, o apyvartinį kapitalą gausite jau kitą dieną!