2020-02-25

Verslo paskola statybų pramonei

Kai kalba eina apie gyvenimo būdo gerinimą, niekas negali prilygti statybų pramonės daromai įtakai. Pagalvokite patys - ar tai būtų pastatai, kuriuose dirbame ir gyvename, keliai, kuriais važiuojame,  ar produktų gamyba ir tiekimas, statybų pramonė kuria mūsų gyvenamąją aplinką - tiesiogine to žodžio prasme.

Tvirti pamatai

Nors paklausa visada egzistuos, mes žinome, kad statybų pramonė, kaip ir daugelis kitų pramonės šakų, patiria gana stiprų sezoniškumą.

Mes taip pat žinome, kad atsiskaitymas už suteiktas paslaugas gali užtrukti gana ilgai, ypač jei jūsų klientai yra iš viešojo sektoriaus. Uždelstas mokėjimas gali sukelti keblumų norint papildomai pasisamdyti darbuotojų, įsigyti ar nuomotis naują įrangą tolimesniems projektams.

Jūsų finansinis tiltas

Mes suprantame jūsų verslą. Mes sukūrėme „CapitalBox“ norėdami suteikti apyvartinį kapitalą jūsų verslui, tada kai jums jo labiausiai reikia. „CapitalBox“ teikia greitas ir lengvas paskolas statybų bendrovėms iki 50 000 EUR - be jokio užstato.

Mes teikiame sumanias, greitas ir nesudėtingas verslo paskolas. Jau esame aptarnavę tūkstančius statybos įmonių ir toliau sparčiai augame.

Laikas - pinigai. Užpildyti mūsų paraišką trunka vos 5 minutės. Paraiška patvirtinama per vieną darbo dieną, o apyvartinį kapitalą gausite jau kitą dieną!

Auginkite verslą kartu su „CapitalBox“. Teikti paraišką!