Atnaujinta 2018-05-31
Sukurta 2021-12-14

Verslo paskola jūsų grožio salonui


Paverskite savo saloną tikra grožio karalyste

Pasaulinė sveikatingumo rinka tris kartus lenkia viso pasaulio farmacijos pramonę, o SPA ir grožio procedūrų populiarumas siekia dar nematytas aukštumas.

Jeigu savo salone atliekate masažą, kerpate ir šukuojate plaukus, rūpinatės dirbtiniu klientų įdegiu, depiliuojate, tvarkote rankų bei kojų nagus arba siūlote SPA procedūras, žinote, jog rinkoje gausu produktų, sukurtų tam, kad jūsų klientai atrodytų ir jaustųsi puikiai. Kadangi kiekvienas klientas yra unikalus, reikalingos ir išskirtinės priemonės, atitinkančios jo plaukų ir odos tipą, amžių bei lytį.

Jūsų verslui svarbu neatsilikti nuo naujausių sveikatingumo tendencijų, kad savo klientams galėtumėte suteikti geriausias grožio paslaugas.


Ką vertėtų žinoti 

Paklausa sveikatai ir grožiui auga ir nepanašu, jog šis augimas kada nors sustos. Tačiau, kaip ir bet kurioje augančioje pramonės šakoje, populiarumas didiną konkurenciją ir jūs turite nuolat investuoti į savo verslą, jei tikitės būti pastebėti. 

Puikus personalas, gražus interjeras, profesionali įranga ir visa kita, kas privers klientus pasirinkti jus, gali būti labai brangu. 

Tinkamas finansavimas gali padėti suvaldyti šias situacijas. Norėdami išlyginti grynųjų pinigų srautų svyravimus, įsigyti naujos įrangos iš anksto sumokėti už reikiamas atsargas, jūsų srities įmonės paprastai pasirenka kredito liniją arba trumpalaikę paskolą. Štai kaip smulkaus verslo paskola gali padėti jūsų grožio salonui. 

Kada verta mąstyti apie smulkaus verslo paskolą jūsų grožio salonui? 

 

Priemonių pirkimas 

Šampūnai, aliejai, druskos, formavimo priemonės ir daugybė kitų pirkinių gali sudaryti nemažą sumą. Pirkimas dideliais kiekiais gali padėti susitarti dėl geresnės kainos su savo tiekėju, tačiau tai reiškia, kad turite paaukoti didelę dalį savo kapitalo. Trumpalaikė verslo paskola gali būti tinkama padengti išankstines didesnių pirkinių išlaidas. 

 

Atsargos. Įvairovė yra gyvenimo druska

CapitalBox supranta, jog yra ypač svarbu, kad jūsų salonas galėtų pasiūlyti klientams didelę produktų įvairovę. Taip pat žinome, kad nuolat po ranka turėti didžiulių prekių atsargų yra labai brangu. Žinoma, perkant urmu vieneto kaina yra mažesnė, tačiau tam reikalingos stambios sumos. Paprastai vieni produktai pasibaigia greičiau nei kiti, todėl jums reikia turėti galimybę greitai papildyti jų atsargas. Daugeliui grožio salonų savininkų kyla problemų dėl tam reikalingo apyvartinio kapitalo.

 

Atsipalaiduokite ir atgaivinkite savo saloną 

Prireikus apyvartinio kapitalo pasikliaukite išmaniai, greitai ir lengvai suteikiamomis CapitalBox paskolomis. Grožio salonams teikiame verslo paskolas iki 350.000 eurų be jokio užstato, greitai ir paprastai. Paraišką paskolai gauti užpildysite vos per 5 minutes. Atsipalaiduokite, jums reikalingą apyvartinį kapitalą CapitalBox suteiks jau kitą dieną. 

 

Verslo plėtra 

Norite išplėsti savo saloną ar atidaryti naują vietą, kuri padės pritraukti naują klientų segmentą? Trumpalaikė paskola gali būti puikus būdas padengti verslo plėtros išlaidas ir išskaidyti jų pirkimo naštą į mažesnes mėnesines įmokas. 


Pildykite paraišką!