Verslo paskola jūsų grožio salonui

 

Paverskite savo saloną tikra grožio karalyste 

Pasaulinė sveikatingumo rinka tris kartus lenkia viso pasaulio farmacijos pramonę, o SPA ir grožio procedūrų populiarumas siekia dar nematytas aukštumas.

Jeigu savo salone atliekate masažą, kerpate ir šukuojate plaukus, rūpinatės dirbtiniu klientų įdegiu, depiliuojate, tvarkote rankų bei kojų nagus arba siūlote SPA procedūras, žinote, jog rinkoje gausu produktų, sukurtų tam, kad jūsų klientai atrodytų ir jaustųsi puikiai. Kadangi kiekvienas klientas yra unikalus, reikalingos ir išskirtinės priemonės, atitinkančios jo plaukų ir odos tipą, amžių bei lytį.

Jūsų verslui svarbu neatsilikti nuo naujausių sveikatingumo tendencijų, kad savo klientams galėtumėte suteikti geriausias grožio paslaugas.

 

Atsargos. Įvairovė yra gyvenimo druska

CapitalBox supranta, jog yra ypač svarbu, kad jūsų salonas galėtų pasiūlyti klientams didelę produktų įvairovę. Taip pat žinome, kad nuolat po ranka turėti didžiulių prekių atsargų yra labai brangu. Žinoma, perkant urmu vieneto kaina yra mažesnė, tačiau tam reikalingos stambios sumos. Paprastai vieni produktai pasibaigia greičiau nei kiti, todėl jums reikia turėti galimybę greitai papildyti jų atsargas. Daugeliui grožio salonų savininkų kyla problemų dėl tam reikalingo apyvartinio kapitalo.

 

Atsipalaiduokite ir atgaivinkite savo saloną 

Prireikus apyvartinio kapitalo pasikliaukite išmaniai, greitai ir lengvai suteikiamomis CapitalBox paskolomis. Grožio salonams teikiame verslo paskolas iki 50 tūkst. eurų be jokio užstato, greitai ir paprastai. Paraišką paskolai gauti užpildysite vos per 5 minutes. Atsipalaiduokite, jums reikalingą apyvartinį kapitalą CapitalBox suteiks jau kitą dieną. Pildykite paraišką!