Atnaujinta 2018-05-31
Sukurta 2021-12-14

Verslo paskola apyvartiniam kapitalui

 

Verslo paskolos apyvartiniam kapitalui

Apyvartinių lėšų valdymas – tai vienas iš smulkių ir vidutinių įmonių savininkams kylančių iššūkių. Paprastai tariant, norint pelningai veikti, reikalingas teigiamas apyvartinis kapitalas.

Jeigu uždirbate daugiau pinigų nei išleidžiate, jūsų apyvartinis kapitalas yra teigiamas. Vis dėlto neretai smulkiomss ir vidutinėms įmonėms kyla bėdų, jei verslo išlaidos viršija pajamas.

Svarbiausia – apyvartinės lėšos

Nesvarbu, ar turite išmokėti atlyginimus darbuotojams, sumokėti tiekėjams, ar padengti nenumatytas išlaidas, apyvartinės lėšos – svarbiausia.

Jeigu jūsų įmonės apyvartinis kapitalas bus teigiamas, galėsite sumokėti savo darbuotojams ir tiekėjams kiekvieną mėnesį. Tačiau jeigu jums nepakanka lėšų padengti einamoms išlaidoms, visai nesvarbu, kokios bus jūsų pardavimų prognozės.

 

Kad uždirbtumėte, privalote turėti pinigų

Apyvartinis kapitalas labai svarbus jūsų verslo augimui. Tačiau kalbant apie kompanijos augimą, labai svarbus yra ir šio proceso tempas. Jeigu neturite finansinių galimybių palaikyti savo verslo augimo, jums gali būti sunku reaguoti į išaugusią paklausą ir išlaikyti įmonę.

Todėl rekomenduojama verslą plėsti pamažu. Augant verslui gali kilti sunkumų dėl apyvartinių lėšų. Plečiant įmonę tikriausiai teks imtis stambių investicijų, pavyzdžiui, pasamdyti daugiau darbuotojų arba persikelti į didesnes patalpas, taigi patirsite išlaidų, kurios atsipirks tik po kiek laiko.


Kad apyvartinės lėšos niekada neišsektų

Prireikus apyvartinio kapitalo pasikliaukite išmaniai, greitai ir lengvai suteikiamomis CapitalBox paskolomis. Be jokio užstato, greitai ir paprastai teikiame verslo paskolas iki 350.000 eurų. Paraišką paskolai gauti užpildysite vos per 5 minutes. Atsipalaiduokite, jums reikalingą apyvartinį kapitalą suteiksime jau kitą dieną. CapitalBox visuomet padėsime jūsų verslui plaukti pasroviui. Pildykite paraišką internetu!