Verslo paskola restoranams ir barams

Palaikyti tinkamą šviežių produktų kiekį šaldytuvuose yra būtina. Tačiau dar pridėkite papildomų sezoninių darbuotojų samdymą,  naujos virtuvinės įrangos nuomą ar įsigijimą ir naujojo meniu gamybos ir komunikacijos kainą -  ir jūsų verslo išlaidos gali tapti nevaldomos labai greitai.

Apyvartinio kapitalo svarba

Daugumai restoranų ir barų tinkamas apyvartinio kapitalo kiekis yra dažna problema. Neturėdamos pakankamai apyvartinių lėšų, įmonės dažnai susiduria su sunkumais finansuodamos kasdienes operacijas - tokias kaip atlyginimai, įrangos ir atsargų įsigijimai.

Be to, dėl apyvartinio kapitalo trūkumo, įmonės gali būti nepasirengusios netikėtoms išlaidoms ar avarijoms. Galiausiai be lėšų yra labai sunku augti ar atsinaujinti, siekiant tiek išlaikyti esamus klientus, tiek pritraukti naujus.

Tinkamas sprendimas jūsų restoranui ar barui

Su „CapitalBox“ jūsų verslas visada bus pasiruošęs bet kokiems iššūkiams. Mes užsiimame restoranų ir barų finansavimu, todėl galite pasikliauti „CapitalBox“ prireikus protingos, greitos ir nesudėtingos verslo paskolos. Mes teikiame paskolas iki 50 000 EUR mažmeninei ir didmeninei prekybai - be jokio užstato. Užpildyti mūsų paraišką trunka vos 5 minutės. Paraiška patvirtinama per vieną darbo dieną, o apyvartinį kapitalą gausite jau kitą dieną!