Atnaujinta 2018-05-31
Sukurta 2021-12-14

Verslo paskolos odontologijos kinikoms

Reputacija, kokybė, moderni technika – būtina formulė odontologijos klinikai

Gera reputacija yra itin svarbi teikiant odontologijos paslaugas. Taip pat svarbu, jog naudojate naujausias dantų priežiūros technologijas ir užtikrinate geriausią paciento patirtį saugioje ir higieniškoje aplinkoje. Jei norite suteikti tokią dantų priežiūros kokybę, kokios iš jūsų tikisi klientai, būtina prižiūrėti ir investuoti į n aują įrangą ir samdyti puikius odontologus, higienistus ir chirurgus.

Tačiau net ir pati sėkmingiausia odontologijos praktika gali susidurti su sunkumais. Sezoniškumas, padengti netikėtas medicininės įrangos remonto išlaidas, ar tiesiog laukimas kol draudimo bendrovės jums kompensuos už suteiktas paslaugas, visa tai gali gali sukurti gan rimtų finansinių problemų. 

Kad galėtumėte savo klientams suteikti geriausias ir kokybiškiausias paslaugas, privalote įsigyti arba išsinuomoti naujausią įrangą – rentgeno aparatą, dantų balinimo įrangą, įrankių sterilizavimo prietaisą ar stomatologinį kompresorių. Įvertinus visą šią įrangą gausime iš ties įspūdingą pinigų sumą.

Tinkamas finansavimas gali padėti suvaldyti šias situacijas. Norėdami išlyginti grynųjų pinigų srautų svyravimus, įsigyti naujos įrangos ar sumokėti išankstinį mokėjimą už atsargas, jūsų srities įmonės paprastai pasirenka kredito liniją arba trumpalaikę paskolą. Štai kaip smulkaus verslo paskola gali padėti jūsų odontologijos klinikai. 

Suprantame, kad jums reikalinga ne vien tik nauja įranga. Juk didelę dalį savo apyvartinio kapitalo išleidžiate priemonių atsargoms, darbuotojų atlyginimams ir kanceliarinėms prekėms.

Kada verta mąstyti apie smulkaus verslo paskolą jūsų odontologijos klinikai? 

Veiklos plėtimas 

Aukštos kokybės medicininė priežiūra yra svarbu, bet tai ne viskas. Pacientai taip pat nori patogumo. Plėtimasis gali reikšti investavimą į naujas paslaugas, kurių gali reikėti dabartiniams pacientams, arba naujos vietos atidarymą, kad jūsų paslaugomis būtų patogiau naudotis. Nesvarbu, ar tai įrangos įsigijimas naujoms paslaugoms siūlyti, didesnių patalpų nuoma, ar kitos klinikos įsigijimas, trumpalaikė verslo paskola gali būti puikus būdas padengti įvaires didesnes išlaidas ir išskaidyti jų pirkimo naštą į mažesnes mėnesines įmokas.

 

Instrumentų/atsargų pirkimas 

Kasdieniai dalykai, pavyzdžiui, plombavimas, burnos higiena ir kitos paslaugos reikalauja atsargų, kurios neturėtų netikėtai baigtis. Tačiau tai nėra pigu, ypač perkant didesnius kiekius. Tup pat metu operacinės lempos, rentgeno aparatai ir visa kita didesnė įranga gali tapti didelėmis išlaidomis bet kokio dydžio odontologijos klinikoms. Trumpalaikė verslo paskola gali būti tinkamas būdas padengti išankstines didesnių pirkinių išlaidas.

 

Suvaldyti pinigų srautus 

Kai kurie pacientai, jei ne dauguma, naudoja sveikatos draudimą gydymui ir procedūroms padengti. Uždelsti apmokėjimai gali sukurti netolygų grynųjų pinigų srautą. Greita prieiga prie papildomo finansavimo gali padėti sušvelninti įplaukų svyravimus ir padėti jūsų verslui išlikti stabiliam visus metus. 

 

Priežastis nusišypsoti

Daugelis smulkių ir vidutinių įmonių savininkų neretai susiduria su apyvartinio kapitalo trūkumo problema. CapitalBox paslaugas teikiame tam, kad jūsų įmonė galėtų gauti paskolas, kai tik jų prireiks. Paikliaukite išmaniai, greitai ir lengvai suteikiamomis CapitalBox paskolomis.

Odontologijos kabinetams greitai ir paprastai teikiame verslo paskolas iki 350.000 eurų be jokio užstato. Paraišką paskolai gauti užpildysite vos per 5 minutes. Atsipalaiduokite, jums reikalingą apyvartinį kapitalą CapitalBox suteiks jau kitą dieną.

CapitalBox – dar viena priežastis nusišypsoti.

 

Pildykite paraišką internetu!