Verslo paskolos odontologijos kinikoms

 

Reputacija, kokybė, moderni technika – būtina formulė odontologijos klinikai

Daug kas sutiktų, kad odontologijos kabinetui svarbiausia – reputacija. Suprantame, kad prioritetą teikiate ne vien naujausiasioms stomatologijos technologijoms, bet ir į būtinybei savo klientams suteikti kuo geresnę patirtį kaip įmanoma švaresnėje, saugesnėje ir higieniškoje aplinkoje.

Kad galėtumėte savo klientams suteikti geriausias ir kokybiškiausias paslaugas, privalote įsigyti arba išsinuomoti naujausią įrangą – rentgeno aparatą, dantų balinimo įrangą, įrankių sterilizavimo prietaisą ar stomatologinį kompresorių. Įvertinus visą šią įrangą gausime iš ties įspūdingą pinigų sumą.

Suprantame, kad jums reikalinga ne vien tik nauja įranga. Juk didelę dalį savo apyvartinio kapitalo išleidžiate priemonių atsargoms, darbuotojų atlyginimams ir kanceliarinėms prekėms.

 

Priežastis nusišypsoti

Daugelis smulkių ir vidutinių įmonių savininkų neretai susiduria su apyvartinio kapitalo trūkumo problema. CapitalBox paslaugas teikiame tam, kad jūsų įmonė galėtų gauti paskolas, kai tik jų prireiks. Paikliaukite išmaniai, greitai ir lengvai suteikiamomis CapitalBox paskolomis.

Odontologijos kabinetams greitai ir paprastai teikiame verslo paskolas iki 50 tūkst. eurų be jokio užstato. Paraišką paskolai gauti užpildysite vos per 5 minutes. Atsipalaiduokite, jums reikalingą apyvartinį kapitalą CapitalBox suteiks jau kitą dieną.

CapitalBox – dar viena priežastis nusišypsoti. Pildykite paraišką internetu!