Verslo paskolos valymo paslaugų įmonėms

 

Nesvarbu, ar jums priklauso komercinių ar gyvenamųjų patalpų valymo bendrovė, o gal teikiate skalbimo arba cheminio valymo paslaugas, jums reikalinga didelė technikos įvairovė – labiau nei bet kuriam kitam verslui.

Aukšto slėgio plovimo prietaisai, langų valymo sistemos, šlapiai ir sausai valantys siurbliai, plautuvai, džiovyklės, medinių grindų, plytelių bei kilimų valymo prietaisai – tai tik dalis įrangos, kurią dažniausiai naudoja valymo bendrovės savo kasdienėms paslaugoms teikti. Tačiau kiek dar naujos reikėtų norint plėsti savo paslaugų spektrą?

 

Kad jūsų verslas būtų modernus

Jeigu vadovaujate cheminio valymo ar kitas specializuotas valymo paslaugas teikiančiai įmonei visada turite būti apsirūpinę valymo priemonių atsargomis, sumokėję už patalpų nuomą, pasirūpinę savo darbuotojais – laiku išmokėję algas bei nusidėvėjusios įrangos atnaujinimu. Todėl suprantame, kad didelę savo apyvartinio kapitalo dalį skiriate naujai įrangai įsigyti ar išsinuomoti.

Kadangi tinkami prietaisai ir įranga yra labai svarbūs jūsų kompanijos veiklai, jums būtina akimirksniu reaguoti į, deja, neišvengiamas situacijas, kai ši įranga sulūžta ar nusidėvi.

 

Įgyvendinkite savo planus

Daugeliui smulkių ir vidutinių įmonių savininkų kyla sunkumų dėl apyvartinio kapitalo, reikalingo turimai įrangai prižiūrėti ar naujiems prietaisams įsigyti. Mes - CapitalBox paslaugas teikiame tam, kad šios įmonės galėtų realizuoti savo planus akimirksniu. Pasikliaukite išmaniai, greitai ir lengvai suteikiamomis CapitalBox paskolomis.

Valymo paslaugų bendrovėms greitai, paprastai ir nereikalaudami užstato teikiame paskolas iki 50 tūkst. eurų. Paraišką paskolai gauti užpildysite vos per 5 minutes. Atsipalaiduokite, jums reikalingą apyvartinį kapitalą suteiksime jau kitą dieną. Pildykite paraišką!