Atnaujinta 2018-05-31
Sukurta 2021-12-14

Verslo paskolos valymo paslaugų įmonėms

Nesvarbu, ar jūs teikiate komercinių ar gyvenamųjų patalpų valymo paslaugas, arba galbūt specializuotas skalbimo/cheminio valymo paslaugas, specializuota įranga yra būtina norint atlikti darbą kokybiškai. 

Taip pat gali tekti suvaldyti grynųjų pinigų srautų svyravimus, kol laukiate, kol klientai sumokės jums. Sezoniškumas visada sukelia sunkumų ir valymo priemonių įsigijimas dideliais kiekiais mokant iš anksto tikrai nepalengvina darbo. 

Tinkamas finansavimas gali padėti suvaldyti šias situacijas. Norėdami išlyginti grynųjų pinigų srautų svyravimus, įsigyti naujos įrangos iš anksto sumokėti už reikiamas atsargas, jūsų srities įmonės paprastai pasirenka kredito liniją arba trumpalaikę paskolą. Štai kaip smulkaus verslo paskola gali padėti jūsų grožio salonui. 

Nesvarbu, ar jums priklauso komercinių ar gyvenamųjų patalpų valymo bendrovė, o gal teikiate skalbimo arba cheminio valymo paslaugas, jums reikalinga didelė technikos įvairovė – labiau nei bet kuriam kitam verslui.

Aukšto slėgio plovimo prietaisai, langų valymo sistemos, šlapiai ir sausai valantys siurbliai, plautuvai, džiovyklės, medinių grindų, plytelių bei kilimų valymo prietaisai – tai tik dalis įrangos, kurią dažniausiai naudoja valymo bendrovės savo kasdienėms paslaugoms teikti. Tačiau kiek dar naujos reikėtų norint plėsti savo paslaugų spektrą?

 

Kad jūsų verslas būtų modernus

Jeigu vadovaujate cheminio valymo ar kitas specializuotas valymo paslaugas teikiančiai įmonei visada turite būti apsirūpinę valymo priemonių atsargomis, sumokėję už patalpų nuomą, pasirūpinę savo darbuotojais – laiku išmokėję algas bei nusidėvėjusios įrangos atnaujinimu. Todėl suprantame, kad didelę savo apyvartinio kapitalo dalį skiriate naujai įrangai įsigyti ar išsinuomoti.

Kadangi tinkami prietaisai ir įranga yra labai svarbūs jūsų kompanijos veiklai, jums būtina akimirksniu reaguoti į, deja, neišvengiamas situacijas, kai ši įranga sulūžta ar nusidėvi.

 

Kada verta mąstyti apie smulkaus verslo paskolą jūsų valymo įmonei? 

Įrangos finansavimas 

Tinkama įranga yra būtina norit suteikti kokybiškas valymo paslaugas. Slėginiai plovimo įrenginiai, langų valymo sistemos, šlapieji ir sausieji dulkių siurbliai, šveitikliai / džiovintuvai ar bet kuri kita profesionali valymo įranga gali pareikalauti didelių investicijų. Trumpalaikė verslo paskola gali būti tinkama padengti išankstines didesnių pirkinių išlaidas. 

 

Verslo plėtra 

Norite nusipirkti naują mikroautobusą, kuris padėtų aptarnautų daugiau vietų, arba pasamdyti papildomų darbuotojų, kad suspėtumėte su didėjančia paklausa? Tai gali būti didelis žingsnis, kuris kartais yra neišvengiamas. Trumpalaikė paskola gali būti puikus būdas padengti verslo plėtros išlaidas ir išskaidyti jų pirkimo naštą į mažesnes mėnesines įmokas. 

 

Įgyvendinkite savo planus

Daugeliui smulkių ir vidutinių įmonių savininkų kyla sunkumų dėl apyvartinio kapitalo, reikalingo turimai įrangai prižiūrėti ar naujiems prietaisams įsigyti. Mes - CapitalBox paslaugas teikiame tam, kad šios įmonės galėtų realizuoti savo planus akimirksniu. Pasikliaukite išmaniai, greitai ir lengvai suteikiamomis CapitalBox paskolomis.

Valymo paslaugų bendrovėms greitai, paprastai ir nereikalaudami užstato teikiame paskolas iki 350.000 eurų. Paraišką paskolai gauti užpildysite vos per 5 minutes. Atsipalaiduokite, jums reikalingą apyvartinį kapitalą suteiksime jau kitą dieną.

 

Pildykite paraišką!