Atnaujinta 2020-05-07
Sukurta 2021-07-27

Odontologijos klinikos

Ką vertėtų žinoti 

Gera reputacija yra itin svarbi teikiant odontologijos paslaugas. Taip pat svarbu, jog naudojate naujausias dantų priežiūros technologijas ir užtikrinate geriausią paciento patirtį saugioje ir higieniškoje aplinkoje. Jei norite suteikti tokią dantų priežiūros kokybę, kokios iš jūsų tikisi klientai, būtina prižiūrėti ir investuoti į n aują įrangą ir samdyti puikius odontologus, higienistus ir chirurgus.

Tačiau net ir pati sėkmingiausia odontologijos praktika gali susidurti su sunkumais. Sezoniškumas, padengti netikėtas medicininės įrangos remonto išlaidas, ar tiesiog laukimas kol draudimo bendrovės jums kompensuos už suteiktas paslaugas, visa tai gali gali sukurti gan rimtų finansinių problemų. 

Tinkamas finansavimas gali padėti suvaldyti šias situacijas. Norėdami išlyginti grynųjų pinigų srautų svyravimus, įsigyti naujos įrangos ar sumokėti išankstinį mokėjimą už atsargas, jūsų srities įmonės paprastai pasirenka kredito liniją arba trumpalaikę paskolą. Štai kaip smulkaus verslo paskola gali padėti jūsų odontologijos klinikai. 

 

Kada verta mąstyti apie smulkaus verslo paskolą jūsų odontologijos klinikai? 

Veiklos plėtimas 

Aukštos kokybės medicininė priežiūra yra svarbu, bet tai ne viskas. Pacientai taip pat nori patogumo. Plėtimasis gali reikšti investavimą į naujas paslaugas, kurių gali reikėti dabartiniams pacientams, arba naujos vietos atidarymą, kad jūsų paslaugomis būtų patogiau naudotis. Nesvarbu, ar tai įrangos įsigijimas naujoms paslaugoms siūlyti, didesnių patalpų nuoma, ar kitos klinikos įsigijimas, trumpalaikė verslo paskola gali būti puikus būdas padengti įvaires didesnes išlaidas ir išskaidyti jų pirkimo naštą į mažesnes mėnesines įmokas.

 

Instrumentų/atsargų pirkimas 

Kasdieniai dalykai, pavyzdžiui, plombavimas, burnos higiena ir kitos paslaugos reikalauja atsargų, kurios neturėtų netikėtai baigtis. Tačiau tai nėra pigu, ypač perkant didesnius kiekius. Tup pat metu operacinės lempos, rentgeno aparatai ir visa kita didesnė įranga gali tapti didelėmis išlaidomis bet kokio dydžio odontologijos klinikoms. Trumpalaikė verslo paskola gali būti tinkamas būdas padengti išankstines didesnių pirkinių išlaidas.

 

Suvaldyti pinigų srautus 

Kai kurie pacientai, jei ne dauguma, naudoja sveikatos draudimą gydymui ir procedūroms padengti. Uždelsti apmokėjimai gali sukurti netolygų grynųjų pinigų srautą. Greita prieiga prie papildomo finansavimo gali padėti sušvelninti įplaukų svyravimus ir padėti jūsų verslui išlikti stabiliam visus metus. 

 

TEIKTI PARAIŠKĄ!