Verslo paskola maisto prekių parduotuvėms

Sveikai maitintis šiuo metu madinga. Būdami maisto prekių parduotuvės savininku, nusprendėte išplėsti savo ekologiškų prekių pasiūlą ir įrengti papildomus daržovių stelažus su regulioujama drėgme ir temperatūra. 

Jūsų verslo brandinimas

Reagavimas į klientų poreikius yra vienas iš svarbiausių bet kurio verslo aspektų. Jei norite, kad jūsų verslas klestėtų, labai svarbu išlaikyti savo klientus laimingus ir atliepti jų poreikius. Mažos įmonės savininkui nėra nieko įdomesnio, nei atrasti  spragą rinkoje ir ja pasinaudojus išplėsti savo verslą. 

Išaugti į kitą lygį

Šnekant atvirai, norint išplėsti savo mažą ar vidutinį verslą ir kilstelėti jį į kitą lygį, jums, kaip ir bet kuriam kitam verslininkui, prireiks lėšų. Įsigyti ar išsinuomoti papildomą įrangą yra vienas populiariausių kapitalo panaudojimo būdų, tačiau įskaičiavus visas kitas būtinas išlaidas, to kapitalo gali paprasčiausiai viskam neužtekti.

Palaikykite šviežumą

Su „CapitalBox“ jūsų verslas visada išliks šviežias. Galite pasikliauti „CapitalBox“ prireikus protingos, greitos ir nesudėtingos verslo paskolos. Mes teikiame paskolas iki 50 000 EUR mažmeninei ir didmeninei prekybai - be jokio užstato. Užpildyti mūsų paraišką trunka vos 5 minutės. Paraiška patvirtinama per vieną darbo dieną, o apyvartinį kapitalą gausite jau kitą dieną!