Finansavimas

CapitalBox imones biudzetas
2022-02-17
Įmonės biudžetas yra tarsi jos finansinių veiksmų planas. Susipažinkite su biudžeto sudarymo pagrindais, biudžetų tipais ir pavyzdžiais!
CapitalBox greitos paskolos verslui
2021-10-04
Jei ieškote greitos paskolos verslui, yra gana daug variantų iš ko rinktis. Kaip žinoti, ar paskola, kurią imate, yra jums tinkama?
capitalbox_kodel_įmonei_gali_prireikti_verslo_paskolos
2021-08-24
Ketinate įsigyti naują automobilį, naujos įrangos, pasamdyti darbuotojų, renovuoti patalpas arba plėstis? Sužinokite, kaip verslo paskola gali padėti jūsų verslui.
capitalbox-paskola-verslo-pradziai
2021-08-06
Naujos įmonės arba startuolio finansavimas kartais gali būti keblus ir sudėtingas. Todėl siūlome perskaityti mūsų patarimus apie naujų įmonių finansavimo galimybes!
CapitalBox_greita_paskola_verslui
2021-07-23
Pasitaiko situacijų, kai bendrovėms skubiai prireikia finansavimo. Sužinokite, koks yra greičiausias būdas pasiskolinti lėšų jūsų verslui.
capitalbox_jmoniu_likvidumo_ir_finansavimo_svarba
2021-07-13
Įmonės likvidumas yra esminė verslo ekonomikos sąvoka ir viena iš būtinų verslo vykdymo sąlygų - skaitykite daugiau apie likvidumą ir kaip jį pagerinti!
Verslo_paskola_ar_įmones_kredito_linija
2021-05-17
Verslo paskolos ar verslo kreditai - kas geriau? Kuo skiriasi ir kokie abiejų finansavimo rūšių privalumai jūsų verslui?
skirtingi_verslo_finansavimo_budai
2021-05-03
Verslo finansavimas gali padėti įmonėms, kurios yra pasirengusios plėstis, arba įmonėms, kurioms reikia lėšų nenumatytoms išlaidoms padengti. Šiame straipsnyje apžvelgsime skirtingus finansavimo būdus ir aptarsime jų privalumus tam tikroms įmonėms.
man_credit_card
2021-03-01
Norite sužinoti kaip mandagiai paprašyti kliento susimokėti sąskaitą? Šiame straipsnyje apžvelgsime kaip susikurti apmokėjimo strategiją ir kaip mandagiai išsireikalauti apmokėjimų.
verslo_atidarymui
2021-02-09
Verslo savininkams gali netrukus pavykti vėl atverti duris, tačiau tai reiktų daryti atsargiai. Šiame straipsnyje rasite keletą patarimų, kurie padės tinkamai ir sklandžiai tai padaryti.
paskola_savo_statybu_verslui
2020-11-04
Statybų verslas kupinas daugybės iššūkių. Pažiūrėkime, kaip verslo paskola gali padėti jūsų statybos verslui.
verslo_paskolos_internetu
2020-10-29
Verslo paskola internetu yra patogiausias verslo finansavimo būdas. Sužinokite, kodėl verta kreiptis dėl verslo paskolos internetu jau šiandien
grynuju_pinigu_srauto_problemos_koronaviruso_metu_gidas_smulkiam_verslui
2020-10-21
Paprastas gidas kaip išspręsti savo smulkaus verslo grynųjų pinigų srauto problemas
kaip_efektyviai_panaudoti_verslo_paskola
2020-10-14
Jums buvo suteikta verslo paskola. Sveikiname! Šiame straipsnyje pateikiame kelis patarimus kaip efektyviai ją išnaudoti.
kuo-skiriasi-kredito-linija-ir-verslo-kreditines-korteles
2020-05-07
Verslo išlaidoms padengti daugelis verslo įmonių naudojasi verslo kreditine kortele. Dažnu atveju, kredito linija gali būti puikus priedas prie verslo kreditinės kortelės. Sužinokite daugiau apie kredito linijos ir verslo kreditinės kortelės skirtumus.