„Ferratum Verslui“ tampa CapitalBox

capitalbox

Kodėl mes keičiame pavadinimą?

Prieš 5 metus, Švedijoje, „Ferratum“ grupė pradėjo siūlyti paskolas mažoms ir vidutinėms įmonėms. Tai buvo viso labo paprastas naujo produkto išbandymas grupei, kuri jau ir taip sėkmingai veikė 25 rinkose. Nepaisant to, buvo nuspręsta pradėti „Ferratum Verslui“ ir dedikuoti specialią komandą jo plėtrai.

Po 5 metų ir plėtros į 5 naujas šalis, mažų ir vidutinių įmonių paskolos sudaro daugiau nei 12% visų „Ferratum“ grupės pajamų ir šiuo metu yra sparčiausiai auganti įmonės dalis. „Ferratum Verslui" taip pat tapo vienu iš sparčiausiai augančių nebankinių skolintojų žemyninėje Europos Sąjungoje. Norėdami dar labiau sustiprinti mažų ir vidutinių įmonių finansavimo veiklą ir jam teikiamą dėmesį, „Ferratum" grupė nusprendė verslo paskoloms sukurti nuosavą prekės ženklą.

Naujasis prekės ženklas CapitalBox aiškiau įprasmins mūsų pagrindinį  tikslą - suteikti saugią finansinę erdvę, apyvartinį kapitalą ir reikiamą pagalbą spartesniam ir tvaresniam augimui visame pasaulyje veikiančioms mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Vartojimo ir verslo prekės ženklų atskyrimas ne tik suteiks daugiau aiškumo potencialiems klientams, bet ir rems tolesnį ir spartesnį verslo finansavimo produktų portfelio plėtojimą. CapitalBox netrukus pristatys ir naujus finansavimo produktus, dar labiau pritaikytus jūsų verslui. Nesikeis tik išskirtinis dėmesys Jums, kaip mūsų klientui. CapitalBox ir toliau kurs inovatyvius finansavimo sprendimus, kad mažos ir vidutinės įmonės – visos mūsų ekonomikos pagrindas – taptų stipresnės.

Kodėl "Ferratum Verslui" keičia pavadinimą į CapitalBox?

Prieš 5 metus, Švedijoje, „Ferratum“ grupė pradėjo siūlyti paskolas mažoms ir vidutinėms įmonėms. Tai buvo viso labo paprastas naujo produkto išbandymas grupei, kuri jau ir taip sėkmingai veikė 25 rinkose. Nepaisant to, buvo nuspręsta pradėti „Ferratum Verslui"" ir dedikuoti specialią komandą jo plėtrai.

Po 5 metų ir plėtros į 5 naujas šalis, mažų ir vidutinių įmonių paskolos sudaro daugiau nei 12% visų „Ferratum“ grupės pajamų ir šiuo metu yra sparčiausiai auganti įmonės dalis. „Ferratum Verslui" taip pat tapo vienu iš sparčiausiai augančių nebankinių skolintojų žemyninėje Europos Sąjungoje. Norėdami dar labiau sustiprinti mažų ir vidutinių įmonių finansavimo veiklą ir jam teikiamą dėmesį, „Ferratum" grupė nusprendė verslo paskoloms sukurti nuosavą prekės ženklą. Naujasis prekės ženklas - CapitalBox - aiškiau apibrėžia įmonės tikslą - suteikti saugią finansinę erdvę, apyvartinį kapitalą ir reikiamą pagalbą spartesniam ir tvaresniam augimui visame pasaulyje veikiančioms mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Kas yra CapitalBox?

CapitalBox (buvęs "Ferratum Verslui") yra verslo finansavimo tiekėjas, kuris padeda  mažoms ir vidutinėms įmonės finansuoti savo veiklą ir augimą. CapitalBox netrukus prstatys naujus ir dar labiau pritaikytus jūsų verslui internetinio finansavimo produktus. CapitalBox ir toliau teiks aukščiausio lygio aptarnavimą ir paramą mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Kuo skiriasi CapitalBox nuo "Ferratum Verslui"?

"Ferratum Verslui" persivadina į CapitalBox su tikslu teikti saugią finansinę erdvę, apyvartinį kapitalą ir reikiamą pagalbą spartesniam ir tvaresniam visame pasaulyje veikiančių mažų ir vidutinių įmonių augimui.

Kodėl keičiate savo pavadinimą?

Prieš 5 metus, Švedijoje, „Ferratum“ grupė pradėjo siūlyti paskolas mažoms ir vidutinėms įmonėms. Tai buvo viso labo paprastas naujo produkto išbandymas grupei, kuri jau ir taip sėkmingai veikė 25 rinkose. Nepaisant to, buvo nuspręsta pradėti „Ferratum Verslui"""" ir dedikuoti specialią komandą jo plėtrai.

Po 5 metų ir plėtros į 5 naujas šalis, mažų ir vidutinių įmonių paskolos sudaro daugiau nei 12% visų „Ferratum“ grupės pajamų ir šiuo metu yra sparčiausiai auganti įmonės dalis. „Ferratum Verslui"" taip pat tapo vienu iš sparčiausiai augančių nebankinių skolintojų žemyninėje Europos Sąjungoje. Norėdami dar labiau sustiprinti mažų ir vidutinių įmonių finansavimo veiklą ir jam teikiamą dėmesį, „Ferratum"" grupė nusprendė verslo paskoloms sukurti nuosavą prekės ženklą. 

Naujasis prekės ženklas CapitalBox aiškiau apibrėžia įmonės tikslą - suteikti saugią finansinę erdvę, apyvartinį kapitalą ir reikiamą pagalbą spartesniam ir tvaresniam augimui visame pasaulyje veikiančioms mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Vartojimo ir verslo prekės ženklų atskyrimas ne tik suteiks daugiau aiškumo potencialiems klientams, bet ir rems tolesnį ir spartesnį verslo finansavimo produktų portfelio plėtojimą. CapitalBox netrukus pristatys ir naujus verslo greito finansavimo internetu produktus, dar labiau pritaikytus jūsų verslui. Nesikeis tik išskirtinis dėmesys Jums, kaip mūsų klientui. CapitalBox ir toliau kurs inovatyvius finansavimo sprendimus, kad mažos ir vidutinės įmonės – visos mūsų ekonomikos pagrindas – taptų stipresnės."
 

Ar šis pavadinimo keitimas turės įtakos man ar mano turimai paskolai?

Pavadinimo pakeitimas neturės jokios įtakos esamiems klientams ir jų paskoloms ar jų sutartims. Mūsų senasis svetainės internetinis adresas bus automatiškai nukreiptas į www.capitalbox.lt.

Ar mano paskolos vadybininkas (-ė) išlieka tas pats asmuo?

Taip, jūsų verslo paskolos vadybininkas (-ė) išlieka tas pats asmuo su tais pačiais kontaktiniais duomenimis. 

Aš esu dabartinis jūsų klientas. Ar šis pavadinimo keitimas turės įtakos mano paskolai?

Ne, pavadinimo pakeitimas neturės jokios įtakos jūsų turimai paskolai.

Aš turiu aktyvią "Ferratum Verslui" paskolą. Ar šis pavadinimo keitimas turės įtakos jos grąžinimui?

Ne, pavadinimo pakeitimas neturės jokios įtakos paskolos sutarčiai ir paskolos grąžinimo tvarkai.

Paskolos įmokas moku pavedimu. Ar jūsų mokėjimo informacija išlieka ta pati?

Mokėjimo duomenys išlieka tie patys ir nieko keisti nereikia. Mokėjimus galite atlikti taip pat kaip iki šiol.

Ar aš vis dar grąžinu paskolą "Ferratum Finance", UAB?

Taip, mūsų juridinio asmens pavadinimas nepasikeitė.

Ar mano informacija vis dar saugi?

Pavadinimo pakeitimas neturi jokios įtakos jūsų informacijai. Jūsų informacija bus ir toliau saugiai prižiūrima.

Ar mano prisijungimo duomenys pasikeis?

Jūsų prisijungimo duomenys išlieka tie patys. Jeigu jūs neprisimenate savo prisijungimo duomenų, jūs galite pakeisti slaptažodį pasinaudojus šia nuoroda: https://www.capitalbox.lt/account/password-recovery
Jūs galite prisijungti prie savo paskyros čia https://www.capitalbox.lt/kliento-paskyra

Ar aš vis dar atitinku CapitalBox paskolos reikalavimus?

Mūsų paskolos reikalavimai nepakito. Jūs galite aplikuoti dėl verslo paskolos jeigu:

  • įmonė veikia mažiausiai vienerius metus.
  • Įmonės metinės pajamos yra ne mažesnės kaip 30.000 EUR.
  • visi bendrovės savininkai yra įsikūrę Lietuvoje.
  • Verslas vykdo veiklą Lietuvoje.
Aš negaliu prisijungti prie savo paskyros. Ką daryti?

Jūsų prisijungimo duomenys išliko tie patys. Tačiau jeigu nepavyksta prisijungti, jūs galite pasikeisti slaptažodį čia: https://www.capitalbox.lt/account/password-recovery

Kokio dydžio paskolas teikiate?

Mūsų paskolos pasiūlymas išlieka toks pat. Jūs vis dar galite gauti iki 350 000 EUR su grąžinimo laikotarpiu iki 2 metų. Užpildykite greitą paraišką CapitalBox verslo paskolai čia: https://www.capitalbox.lt/application-form Mūsų kolegos pasistengs susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Kaip man susisiekti su Ferratum/CapitalBox?

Mūsų telefono numeris išlieka toks pat, bet mūsų el. pašto adresas pasikeis į info@capitalbox.lt.  Tačiau mes vis tiek gausime laiškus išsiųstus į info@ferratumverslui.lt. Mūsų kontaktai:

Ar jūsų grąžinimo periodas pasikeitė?

Ne, maksimalus grąžinimo periodas išlieka toks pats (2 metai).