Rekomendacijų programos Taisyklės ir Nuostatos

Ferratum Group ir (arba) jos dukterinių įmonių darbuotojams neleidžiama dalyvauti Ferratum rekomendacijų programoje. Dalyvaudami šioje programoje, įskaitant nuorodos siuntimą bet kuriiai trečiai šaliai, jūs patvirtinate, jog nesate nei vienos iš Ferratum Group įmonių, filialų, dukterinių įmonių ar kitų susijusių juridinių asmenų darbuotojas.

Ferratum pasilieka teisę vienašališkai nutraukti rekomendacijų programą bet kuriuo metu ir dėl bet kokios priežasties ir neatsako už galimą patirtą žalą dėl programos nutraukimo. Likus bent 30 dienų prieš nutraukiant rekomendacijos programą, Ferratum praneš apie tai visiems žinomiems programos dalyviams el. paštu.

Norėdami dalyvauti Ferratum rekomendacijų programoje, turite turėti aktyvią Ferratum verslo paskolą Lietuvoje. Ferratum rekomendacijų programos pasiūlymas galioja 30 dienų nuo tos dienos, kai jūsų rekomenduoti asmenys kreipiasi dėl paskolos į Ferratum Verslui naudodamiesi unikalia jums suteikta nuoroda. Tai reiškia, kad jums bus priskirta 125 EUR komisinių suma už kiekvieną jūsų rekomenduotą įmonę, kuri gaus savo pirmąją verslo paskolą per 30 dienų nuo pirmosios paraiškos užpildymo. Kiekviena jūsų rekomenduota įmonė taip pat gaus 125 EUR nuolaidą už Ferratum verslo paskolą, kuri turi būti suteikta ir išmokėta 30 dienų laikotarpyje.

Komisiniai (po 125 EUR) gali būti panaudoti tik daliniam turimos Ferratum verslo paskolos grąžinimui ir negali būti išmokėti grynaisiais pinigais ar pervesti į kitą Ferratum ar kito banko sąskaitą. Prašome atkreipti dėmesį, kad komisiniai bus sumokėti už sėkmingas (išmokėtas) verslo paskolas ir gali būti papildomai apmokestinti pagal Lietuvoje galiojančius mokesčių įstatymus. Ferratum neatsako už jokius galimus mokesčius, kuriuos turi sumokėti komisinio mokesčio gavėjai, todėl labai rekomenduojame dėl galimų komisinių mokesčių pasikonsultuoti su mokesčių specialistais.

Jūs galite pasidalinti savo unikalia Ferratum rekomendacine nuoroda tiek kartų, kiek norite. Tačiau nuorodą galima siųsti tik potencialiems Ferratum verslo klientams.

Atminkite, kad Ferratum rekomendacijų programa negali būti siūloma fiziniams asmenimis, kurie nėra laikomi potencialiais verslo klientais.


Šiuo patvirtinate, kad rekomenduosite sąžiningus potencialius klientus. Ferratum gali priimti ar atmesti jūsų rekomenduotas įmones atsižvelgdama į savo vidaus procedūras be jokių papildomų paaiškinimų.


Ferratum rekomendacijų programą kuria ir kontroliuoja Ferratum Finance UAB. Dėl šios priežasties, šios Taisyklės ir Nuostatos yra reglamentuojamos Švedijos įstatymų. Švedijos teismai turi išimtinę jurisdikciją spręsti bet kokius kilusius ginčus ar nesutarimus.

Ferratum rekomendacijų programa negalioja visose situacijose, kur tai draudžia galiojantys šalyje  įstatymai.


Ferratum pasilieka teisę bet kada pakeisti šias Taisykles ir Nuostatas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip mes tvarkome jūsų informaciją, skaitykite mūsų privatumo politiką. Privatumo politikos kopiją galima gauti paprašius el. paštu: info@ferratumverslui.lt arba apsilankius https://www.ferratumverslui.lt/sutikimas-tvarkyti-asmens-duomenis.