Ferratum Verslui tampa CapitalBox

capitalbox

Kodėl mes keičiame pavadinimą?

Prieš 5 metus, Švedijoje, „Ferratum“ grupė pradėjo siūlyti paskolas mažoms ir vidutinėms įmonėms. Tai buvo viso labo paprastas naujo produkto išbandymas grupei, kuri jau ir taip sėkmingai veikė 25 rinkose. Nepaisant to, buvo nuspręsta pradėti „Ferratum Verslui"" ir dedikuoti specialią komandą jo plėtrai.

Po 5 metų ir plėtros į 5 naujas šalis, mažų ir vidutinių įmonių paskolos sudaro daugiau nei 12% visų „Ferratum“ grupės pajamų ir šiuo metu yra sparčiausiai auganti įmonės dalis. „Ferratum Verslui" taip pat tapo vienu iš sparčiausiai augančių nebankinių skolintojų žemyninėje Europos Sąjungoje. Norėdami dar labiau sustiprinti mažų ir vidutinių įmonių finansavimo veiklą ir jam teikiamą dėmesį, „Ferratum" grupė nusprendė verslo paskoloms sukurti nuosavą prekės ženklą.

Naujasis prekės ženklas CapitalBox aiškiau įprasmins mūsų pagrindinį  tikslą - suteikti saugią finansinę erdvę, apyvartinį kapitalą ir reikiamą pagalbą spartesniam ir tvaresniam augimui visame pasaulyje veikiančioms mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Vartojimo ir verslo prekės ženklų atskyrimas ne tik suteiks daugiau aiškumo potencialiems klientams, bet ir rems tolesnį ir spartesnį verslo finansavimo produktų portfelio plėtojimą. CapitalBox netrukus pristatys ir naujus finansavimo produktus, dar labiau pritaikytus jūsų verslui. Nesikeis tik išskirtinis dėmesys Jums, kaip mūsų klientui. CapitalBox ir toliau kurs inovatyvius finansavimo sprendimus, kad mažos ir vidutinės įmonės – visos mūsų ekonomikos pagrindas – taptų stipresnės.

Kaip tai paveiks partnerių paskyrą?

Šis pavadinimo keitimas neturės jokios įtakos partnerių paskyrai ir visos senos nuorodos bus automatiškai nukreiptos. Jūsų prisijungimo duomenys nesikeis. Pamiršote slaptažodį? Susikurkite naują čia: https://www.capitalbox.lt/partner/password-recovery

" Aš esu partneris ir turiu jūsų rekomendacijos nuorodą (ang. affliliate link) savo tinklalapyje. Ar man reikės atnaujinti šias nuorodas?"

Dabartinės rekomendacijos nuorodos (ang. affliliate link) bus aktyvios ir po pavadinimo pakeitimo. Tačiau mes vis tiek rekomenduojame pakeisti mūsų logotipą (jei naudojama) ir bet kokią kitą informaciją, kuri gali neatitikti naujojo prekės ženklo.
 

Ar rekvizitai, naudojami sąskaitose faktūrose, pasikeis?

Keičiame pavadinimą, tačiau juridinis asmuo išlieka tas pats ir jokių pakeitimų daryti nereikia.
 

Koks CapitalBox PVM kodas?

Mūsų PVM kodas nesikeičia. Naudokite tą pačią įmonės informaciją, kurią iki šiol naudojote.

Kam bus išrašomos sąskaitos faktūros ir kokie jūsų rekvizitai?

Juridinis asmuo išlieka tas pats ir nieko keisti nereikia.

Ar man reikia pakeisti mano svetainėje esantį "Ferratum Verslui" logotipą?

Taip, mes rekomenduojame tai padaryti iš anksto ir iki vasario 19-tos. Kadangi mes nebenaudosime "Ferratum verslui", tai gali suklaidinti jūsų lankytojus ir, to pasakoje, sumažinti konversijų skaičių ir jūsų generuojamus komisinius.

Ar klientai, kuriems buvo suteiktas papildomas finansavimas, matys naująjį vardą jų sutartyje?

Prekės ženklas ir logotipas pasikeis į CapitalBox. Tačiau visa kitą išliks kaip ir anksčiau. 

Ar pardavimai įvykdyti "Ferratum Verslui" vardu vis dar galios ir bus įškaičiuoti į mėnesinius partnerio rezultatus?

Tikrai taip.
 

Kokių naujų produktų galima tikėtis?

Mes ir toliau dirbsime ties mažų ir vidutinių įmonių finansavimu. Tačiau laukite naujovių, apie kurias, šiek tiek vėliau.

Ar naujasis pavadinimas turės įtakos mano dabartiniai integracijai (ang. API)?

Ne. Pavadinimo pakeitimas neturės jokios įtakos jūsų turimoms integracijoms (ang. API).