Atnaujinta 2018-09-14
Sukurta 2022-05-16

UAB DRUSVILMA

Kada įkurta jūsų įmonė ir kokia yra šios įmonės veikla?

UAB „Drusvilma“ gyvuoja jau nuo 1993 metų, jos pagrindinė veikla - lietuviškos spaudos prenumerata, prekyba ir pašto paslaugos.

Kas įkvėpė jus pradėti šį verslą?

Mūsų verslo pradžią įkvėpė tuo metu neefektyvi Lietuvos pašto veikla. Augant lietuvių gyvenimo kokybei augo ir jų poreikiai bei lūkesčiai susiję su pašto paslaugomis. Tada Lietuvos paštas buvo labai ribotų galimybių, nelanksčiai veikianti įmonė, todėl atsirado poreikis, kurį mes pasistengėme patenkinti. Nesvarbu ar tai būtų reklama, laiškas ar siunta, klientas tikisi ją gauti laiku ir nepažeistą, tokią paslaugą mes ir pasiūlėme savo klientams ir partneriams.

Kodėl pasirinkote CapitalBox kaip savo finansavimo partnerį ir kokią situaciją jums padėjome išspręsti?

Kaip ir ko gero kiekvienas ilgai gyvuojantis verslas, savo istorijoje patyrėme ir nemaža sunkumų: neatsiskaitančios įmonėms, bei partnerių bankrotai, kurie nunešė nemažus pinigus, privertė mus jausti apyvartinių lėšų trūkumą. Kadangi bankai nelinkę skolinti smulkiam verslui, susidūrėme su rimta problema. Laimei prisiminėme matę CapitalBox, kreipėmės ir nesigailėjome!

Kokį patarimą duotumėte žmogui, norinčiam pradėti verslą?

Gal tai neskamba labai drąsinančiai, patarčiau nepradėti verslo, labai gerai neįvertinus savo galimybių, iššūkių bei atsakomybės. Dažnai žmonės galvodami apie nuosavą verslą galvoja apie jo privalumus – suverenumą, laisvę rinktis savo veiklas, neturėti viršininko ir dirbti sau, visgi yra ir kita medalio pusė – atostogų nebuvimas (verslas nelaukia), bei visa atsakomybė už priimamus sprendimus ir įsipareigojimus. Todėl patariame imtis verslo tik tiems, kurie gerai apmąstė abi puses ir yra pasirengę ne tik nuosavo verslo džiaugsmams, bet ir iššūkiams.

Į klausimus atsakinėjo UAB „Drusvilma“ vadovė Vilma Trikšienė.

www.drusvilma.lt